CS:GO skin önerisi

Batuhan Durgut

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Bildiğiniz üzere CS2 yakın zamanda çıkacak ve çıktığında yine bir oyuncu yığılmasıyla pazarın daha da aktifleşmesi bekleniyor. Bende CS2 duyurulduğundan beridir oyunda zaman geçirerek kasa ve skin düşürdüm ve böylece 275 TL gibi bir bakiyeye ulaştım. CS2 çıkmadan bu bakiye ile prim yapacak bir veya daha fazla skin almak istiyorum. Sizce mantıklı olur mu? Cevabınız evet ise ne tavsiye edersiniz?

Selam,
Bildiğiniz üzere CS2 yakın zamanda çıkacak ve çıktığında yine bir oyuncu yığılmasıyla pazarın daha da aktifleşmesi bekleniyor. Bende CS2 duyurulduğundan beridir oyunda zaman geçirerek kasa ve skin düşürdüm ve böylece 275 TL gibi bir bakiyeye ulaştım. CS2 çıkmadan bu bakiye ile prim yapacak bir veya daha fazla skin almak istiyorum. Sizce mantıklı olur mu? Cevabınız evet ise ne tavsiye edersiniz?

Mantıklı olur mu onu bilemem. Ama bence M4A1-S skini olan "night terror" yani karabasan skininin fiyatı artacak onu da geçtim bana göre dış görünüşü bayağı iyi.

maxresdefault.jpg

Burada resimli bir fotoğrafı var. Factory New bayağı iyi gözüküyor ama bence temasından dolayı karanlık olması daha iyi olur gibi geldi yani Battle sacred daha iyi olur gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı