CS:GO 4:3 1024X768 çözünürlükte şeffaf ekran

Ahmetbrka01

Hectopat
CS:GO oynarken 4:3 tam ekran yaptım yan taraflarda siyah bar oluşuyor ve CS:GO'nun görüntüsü gelmiyor. Pencere açılıyor ama şeffaf arka taraftaki uygulamalar ve masaüstünü görüyorum bunlara tıklanmıyor çünkü CS:GO açık olarak görünüyor ve CS:GO'nun görüntüsü yok. Ne yapabilirim bu konuda?
Ekran kartım: RX 5700XT.
Monitörüm: Samsung LC27hg70.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynarken 4:3 tam ekran yaptım yan taraflarda siyah bar oluşuyor ve CS:GO'nun görüntüsü gelmiyor. Pencere açılıyor ama şeffaf arka taraftaki uygulamalar ve masaüstünü görüyorum bunlara tıklanmıyor çünkü CS:GO açık olarak görünüyor ve CS:GO'nun görüntüsü yok. Ne yapabilirim bu konuda?
Ekran kartım: RX 5700XT.
Monitörüm: Samsung LC27hg70.
Monitörlerde var mı bilmiyorum ama muhtemelen vardır. Ben televizyonumu monitör olarak kullanıyorum ve "Resim Ayarları"nda "İzleme Oranı" ayarı var. Metinler farklı olabilir ancak sorun muhtemelen bundan kaynaklı. İzleme Oranı'nı 16:9'da tutarsanız boşluklar gider.

wrtghGörüntüsü (286)_LI.jpg

Resim bölümünde öyle bir şey yok ama zaten asıl sorunum sağ ve soldaki siyahlıklar değildi direkt olarak CS:GO'nu görüntüsü gelmiyor oyun açıyorum ana menü sesi var ama görüntüsü yok bunun videosunu YouTube'a yükledim bakabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yardım edebilecek kimse yok mu ya :/

Dosya Ekleri

• wrtghGörüntüsü (286)_LI.jpg
    wrtghGörüntüsü (286)_LI.jpg
    230 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri
Yukarı