CS:GO 4:3 1024X768 tırtıklı yüzeyler

Kezib

Hectopat
Herkese merhaba bu aralar çok GTA 5 oynamaya başladım. Bu gün CS:GO oynamak için CS:GO oyununu çalıştırdığımda eskiden çok daha tırtıklı yüzeyler olduğunu gördüm. Düzeltmeye çalıştım. Fakat hiçbiri işe yaramadı. GTA 5 oynamaya başladığım için bana öyle geliyor olabilir mi? Ama eminim o kadar pürüz yoktu. MSAA 8X yapsam da en ufak bir şey düzelmedi. Şu anda 16:9 1920X1080 oynuyorum fakat diğer çözünürlülüğe alıştığım için kötü oynuyorum. Ne yapabilirim bu konuda? Cevaplarınızı bekliyorum.

GTX 1050 Ti.
Ryzen 3 1300X.
HyperX 8 GB 3000MHz.
Gigabyte AB-AB350M-DS2.
Rampage 500W +80 RMP-500-80P.

Son düzenleyen: Moderatör:
4:3 oynamaya devam et sadece görüntü ayarlarıyla oyna çözünürlüğü arttır. Textureları aç düzelmesi lazım. Ama önerim şu ayarlar Görüntü Ayarları

Neden 4:3 anlamıyorum. E-sporculara özenmeyin. CS 1.6 4:3 ile geliyordu önceden. Monitörlerde 4:3 idi. Sisteminiz kaldırıyorsa 16:9 oynayın kesinlikle.

Neden 4:3 anlamıyorum. E-sporculara özenmeyin. CS 1.6 4:3 ile geliyordu önceden. Monitörlerde 4:3 idi. Sisteminiz kaldırıyorsa 16:9 oynayın kesinlikle.

Neden 4:3 çünkü karşı oyuncuların vücudları daha büyük ve kafaları daha belirgin gözüküyor oyunu daha görünür hale çekiyor. Bir eksisi var kenarları kısıyor bazen göremediğimiz yerler oluyor.

Neden 4:3 çünkü karşı oyuncuların vücudları daha büyük ve kafaları daha belirgin gözüküyor oyunu daha görünür hale çekiyor. Bir eksisi var kenarları kısıyor bazen göremediğimiz yerler oluyor.

Bahsettiğin ayar 4:3 değil 4:3 Stretched ayarıdır. Çoğu profesyonel oyuncu bu ayarı tercih etmesine rağmen şöyle bir dezavantajı vardır ki herkes bilmez. Stretched ayarda fare x eksenine y eksenine göre çok daha duyarlıdır. Y ekseninde herhangi bir fark olmaz iken x ekseninde fare gitmesi gerektiğinden çok daha hızlı gider. Bunu kas hafızasına oturtmak çok daha zordur. Onun haricinde oynadığımız oyunun görüntü kalitesi ve dokular oyuna verdiğimiz dikkatle doğru orantılı olduğu bir makaleyle gösterildi.

Alışkanlıkları değiştiremeyiz ancak mümkünse 16:9'a devam.

Geri
Yukarı