CS:GO 4:3 1280x1024 video kaydında kenarlarda siyah bar çıkıyor

jacobse

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Diş Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar, GTX1660 ekran kartım var. CS:GO'yu 4:3 1280x1024 ayarlarda oynuyorum. Oyun içi siyah bar yokken alt+F10 ile önemli anları kayıt aldığımda videoda kenarlar siyah bar oluyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir düzenleme programında genişleteceksin görüntüyü. Kayıt programında da bir ihtimal vardır 4:3'ü 16:9'a genişleterek kaydet diye.

Merhaba arkadaşlar, GTX1660 ekran kartım var. CS:GO'yu 4:3 1280x1024 ayarlarda oynuyorum. Oyun içi siyah bar yokken alt+F10 ile önemli anları kayıt aldığımda videoda kenarlar siyah bar oluyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

NVIDIA Shadow Play kullanıyorum ben de, fakat bu sorunu çözemedim en mantıklısı; OBS indirip linkteki ayarları yapınız Video.

Adobe'un bir programında yapılıyor. Kusura bakmayın en son 2-3 sene önce kullanmıştım adını hatırlamıyorum. Ama mobil uygulamasında da var ve bedava, onu kullanarak kenarları genişletebilirsiniz. CS:GO'yu siz nasıl görüyorsanız aynısı çıkar videoda.

Eğer anında oynatma açıksa masaüstüne gel. Anında oynatmayı kapat sonra geri aç. Eğer açık değilse yapmana gerek yok. Sonra masaüstündeyken videoyu başlat ve oyuna gir yüksek ihtimalle tam ekran olacaktır oyun.

Aynı sorun bende de vardı normalde oyunu 1024x768 fullscreen oynuyorum ama alt+F10 alınca Black bar çıkıyordu. Ben sorunumu şöyle hallettim;
NVIDIA Denetim Masası > ekran > masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla ve aşağıda bıraktığım gibi ayar yap eğer ayarlar zaten böyleyse değiştirip oyuna gir sonra tekrar bu hale alıp oyuna gir. Söylediğim gibi kulağa saçma geelbilir ama benim sorunum böyle çözüldü.

1657156079595.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı