CS:GO 4:3 Çözünürlük sonrası 1440x1080 çıkmıyor

Selam, uzun zamandır CS'de kendime 4: 3 ayar yapmaya çalışıyorum ve bu karara ferit'in çözünürlük ayarlarını gördükten sonra vardım. 4: 3 yaptıktan sonra çözünürlük ayarlarında ferit'de çıktığı gibi 1440x1080 çıkmıyor. 1280x960 çıkıyor ve iki çözünürlük arasında da bayağı fark mevcut. NVIDIA denetim masası'na baktım fakat her seferinde oyundan masaüstüne ve masaüstünden oyuna geçerken bu ayarlarla uğraşmak insanı yoruyor. Ferit'de oyundan çıktıktan sonra masaüstü 16:9 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her monitörün desteklediği çözünürlükler farklıdır. Bundan 3 yıl önce bende bir pro oyuncunun ayarını yapmaya çalışıyordum fakat o çözünürlüğü monitörüm desteklemiyordu. İki oyuncunun monitörüde 1920x1080 olsa bile o çözünürlüğe kadar her çözünürlük her monitörde aynı uyumluluğu gösteremez. Örnek olarak 1280x960 çözünürlüğünü verebilirim.

NVIDIA Denetim masasından özel çözünürlük eklenmeli.
Bu video yardımcı olacaktır. Bende de 1440x1080 yoktu ve bu şekilde yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı