Çözüldü CS:GO 4:3 kenarlar siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kayju

Decapat
Daha fazla  
Çok fazla açılan bir konu biliyorum ama,
Hiçbiri işe yaramadı. Laptop kullanıyorum harici ekran kartım AMD R5 M330 dahili ekran kartım Intel HD Graphics 620(sürücüler güncel).
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
AMD Radeon sofwaredan ölçekleme modunu tam panel yap.

O ayar tam olarak nerede acaba baktım ama bulamadım.

Masaüstüne gelip fareye sağ tıklayarak grafik özelliklerine bas açılan pencerede ekran kısmına basıp en alttaki kısmı tam ekrana ölçeklendir yap bitti.

Oda olmazsa Steam başlatma seçeneklerine gelip -fullscreen yaz.

Yok öyle bir ayar -fullscreen de çalışmadı.
Sorunu çözdüm başka aynı sorunu yaşayan varsa aygıt yöneticisinden aygıtı sürücüleriyle beraber kaldırıp tekrar kurdum düzeldi hepsi.
Çok fazla açılan bir konu biliyorum ama,
Hiçbiri işe yaramadı. Laptop kullanıyorum harici ekran kartım AMD R5 M330 dahili ekran kartım Intel HD Graphics 620(sürücüler güncel).
Şimdiden teşekkürler.
Amd radeon sofware dan ölçekleme modunu tam panel yap.

Masaüstüne gelip fareye sağ tıklayarak grafik özelliklerine bas açılan pencerede ekran kısmına basıp en alttaki kısmı tam ekrana ölçeklendir yap bitti
Amd radeon sofware dan ölçekleme modunu tam panel yap.
Oda olmazsa Steam başlatma seçeneklerine gelip -fullscreen yaz

AMD Radeon sofwaredan ölçekleme modunu tam panel yap.

O ayar tam olarak nerede acaba baktım ama bulamadım.

Masaüstüne gelip fareye sağ tıklayarak grafik özelliklerine bas açılan pencerede ekran kısmına basıp en alttaki kısmı tam ekrana ölçeklendir yap bitti.

Oda olmazsa Steam başlatma seçeneklerine gelip -fullscreen yaz.

Yok öyle bir ayar -fullscreen de çalışmadı.
Sorunu çözdüm başka aynı sorunu yaşayan varsa aygıt yöneticisinden aygıtı sürücüleriyle beraber kaldırıp tekrar kurdum düzeldi hepsi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı