CS:GO 4:3 olunca blackbars oluyor

baycevik06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıktan da anladığınız üzere CS:GO'da 4:3 oranında siyah barları kaldıramıyorum. Forumda bununla ilgili birçok konunun olduğunun farkındayım ama tüm konularda cevap aynı. AMD, NVIDIA veya Intel grafik uygulamalarını yükleydi. Benim hem ekran kartım, hem de işlemcim AMD. Bilgisayarıma AMD Adrenalin'i yüklediğimde CS:GO'ya tıklıyorum ve tam panel yapıyorum. Sorunum gideriliyor ama benim bilgisayarım nedense AMD Adrenalin Edition yükleyince üst üste mavi ekran veriyor ve ses driverları bozuluyor. Bu konuyu açmamın sebebi ise tam olarak bu. AMD'den başka bir uygulama ile (3. parti uygulama da olur) bu sorunu çözebilir miyim? Çözebilirsem hangi uygulama ile çözebilirim? Herkese iyi günler dilerim.

Hocam laptop kullanırken Intel ekran kartının ayarlarından daha düşük 4:3 bir çözünürlük seçerek altındaki sekmeden en boy oranını koru seçeneğini işaretleyince siyah barlar kalkıyordu. Şu an kullandığınız ekran kartı sürücüsünde bu şekilde bir şey mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Hocam laptop kullanırken Intel ekran kartının ayarlarından daha düşük 4:3 bir çözünürlük seçerek altındaki sekmeden en boy oranını koru seçeneğini işaretleyince siyah barlar kalkıyordu. Şu an kullandığınız ekran kartı sürücüsünde bu şekilde bir şey mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Hocam hem ekran kartı hem işlemcim AMD. Ekran kartı sürücüsünü yükleyince PC çöküyor.

İki farklı sürümden bahsetmişsiniz bu özellik temel bir şey olduğu için sürüm fark etmeksizin bulunması gerekiyor. Ekran kartı sürücüsü olarak bir bilgim yok maalesef.

1671348538660.png

Yeni konular

Geri
Yukarı