CS:GO 4:3 yapınca siyah bar sorunu

Ellvisss

Hectopat
Ekran kartım GTX 1650. işkemcim AMD3550U.

Her şeyi güncel fakat CS GO'da 4 3 alınca yanda siyah barlar olusuyor. NVIDIA denetim masasında sadece 3 senecek. VAE düzeltemiyorum .coK fazla yolu denedim olmuyor. Cogu kısı Intel grafikten yapıyor ama benım işlemcim AMD. Bunun hakkında yorum da bulamadım. Videoda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Her şeyi güncel fakat CS GO'da 4 3 alınca yanda siyah barlar olusuyor. NVIDIA denetim masasında sadece 3 senecek. VAE düzeltemiyorum .coK fazla yolu denedim olmuyor. Cogu kısı Intel grafikten yapıyor ama benım işlemcim AMD. Bunun hakkında yorum da bulamadım. Videoda yardımcı olursanız sevinirim.
Nvidia panelinden ekranı sekmesine gelip ekranı tam ölçeklendir demeniz gerekiyor. işlemci panelinden bir ayar yapılıyorsa eğer onu pek bilmiyorum

Ben işlemci grafik seçeneklerinden yaptım Intel kullanıyorum ama AMD ile farklılık gösterirmi bilmem tam ekrana ölçeklendirmen gerekiyor.

Kanka amd dede o yok sorun o zaten herkes intel den yapmış
Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardım etsin arkadaşlar oyun oynayamıyorum
Nvidia panelinden ekranı sekmesine gelip ekranı tam ölçeklendir demeniz gerekiyor. işlemci panelinden bir ayar yapılıyorsa eğer onu pek bilmiyorum
Kanka o yok zaten denetim öasasında sadece 3 d ayarlar var

Son düzenleme:
Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardım etsin arkadaşlar oyun oynayamıyorum

Kanka o yok zaten denetim öasasında sadece 3 d ayarlar var
Amd'nin kontrol paneline girin ve orada ekran sekmesinden ekran ölçeklendirmeyi tam ekrana sığdır seçeneğini seçin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı