CS:GO 4.3 yapma

ATESATES10

Centipat
Daha fazla  
Bu sitede yayımlanan tüm çözümleri denedim hiçbiri olmadı. Kaçırdığım bir şey bir var bilmiyorum. Laptop kullanıyorum NVIDIA ekran kartı ve Intel marka işlemci var. Var mı bu sorunun çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AMD için çözümü biliyorum fakat Intel için de deneyebilirsiniz varsa,intel yazılımından ölçekleme kısmını bulup en boy oranını koru veya tam ekran gibi bir seçenek bulursanız dener misiniz

Ben AMD için çözümü biliyorum fakat Intel için de deneyebilirsiniz varsa,intel yazılımından ölçekleme kısmını bulup en boy oranını koru veya tam ekran gibi bir seçenek bulursanız dener misiniz
O ayarı "tam panel" yapması gerekiyor hocam.

Laptoplarda bildiğim kadarı ile işlemciye ait grafik birimine ait driver kurulmalı, ve işlemci grafiği üzerinden ölçeklendirme yapılıyor.

Bu intel için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD içinde yine işlemciye ait grafik birimini ilgilendiren driver kurun, AMD Software açıp "ekran" bölümünden ölçeklendirme kısmını "Tam panel" yapın.

Bu sitede yayımlanan tüm çözümleri denedim hiçbiri olmadı. Kaçırdığım bir şey bir var bilmiyorum. Laptop kullanıyorum NVIDIA ekran kartı ve Intel marka işlemci var. Var mı bu sorunun çözümü?

Intel grafikleri kontrol merkezi'ne girin.
Ekran'a tıklayın.
Çözünürlük kısmı örneğin monitör değeriniz ise istediğiniz çözünürlüğe düşürün ve ardından ölçeklendirme kısmından ekran ölçeklendirmesini koru seçeneği yerine
Uzatılmış'ı seçin.

Uygulama yüklü değilse de Microsoft Store'dan kurabilirsiniz.

Sorun ne anlamadım ama siyah bar varsa ekran ölçeklemesini tam panel yap.
adsiz-png.png

Yeni konular

Geri
Yukarı