CS:GO 4:3'de Kenarlarda Siyah Barlar Oluşuyor

Daha fazla  
Laptop kullanıyorum. Abra A5 v13.4

CS:GO oynamak istiyorum ve 4:3 yapmam lazım. Fakat yapınca siyah barlar çıkıyor.

Ne yapabilirim? Yardım lütfen.

aygıtyön.PNG

nvidia denetim masası.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
4:3 Modu zaten öyledir. Yayınlarda ve videolarda daha farklı görmemizin sebebi yayın yapılırken programın oyunu tam ekran olarak görmesi.

Nvidia denetim masasından Masaüstü Boyutu ve Konumu Ayarlarda Ölçeklendirme Nasıl Yapılacak var.Ordan GPU yerine Ekran seçersen düzelebilir ben öyle çözmüştüm.

Stretched yapabilirsin. Görüntüyü yanlara doğru çektirerek siyah barları yok edebilirsin. İnternette nasıl yapılacağına dair yeterince video mevcut.

4:3 yaptığında monitörün 4:3'e göre yatayda daha büyük orana sahipse öyle olur. Bu oranda tam ekran yapabilirsin tabi ancak görüntü üst kısımlardan kırpılır ki bunu da önermem.

Streched yapmak istiyorsun anladığım kadarıyla ben de öyle oynardım 1280x960 streched fena iyidir.

Masaüstüne gelip çözünürlüğü 800x600 yap daha sonra oyuna girip istediğin çözünürlüğü ve 4/3 seç masaüstüne dönüp çözünürlüğünü eski haline getir oluyor. Her seferinde yapardım PC açınca ezberledim artık.

arkadaşlar intel denetim masası yok
nvidia denetim masasını da gösterdim gerekli ayara ulaşamıyorum
Streched yapmak istiyorsun anladığım kadarıyla ben de öyle oynardım 1280x960 streched fena iyidir.

Masaüstüne gelip çözünürlüğü 800x600 yap daha sonra oyuna girip istediğin çözünürlüğü ve 4/3 seç masaüstüne dönüp çözünürlüğünü eski haline getir oluyor. Her seferinde yapardım PC açınca ezberledim artık.
deniycem teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı