CS:GO 40 GB yer kaplıyor

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
CS:GO 40 GB bir oyun değil, biliyorum. Fakat galiba atölye haritaları ve topluluk sunucularına girmek yer kaplıyormuş. Ben yer kaplayan tüm verileri silmek istiyorum (atölye haritaları, sunucu verileri veya başka ne varsa). Hangi klasöre girip hangi dosyayı vs. silmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO 40 GB bir oyun değil, biliyorum. Fakat galiba atölye haritaları ve topluluk sunucularına girmek yer kaplıyormuş. Ben yer kaplayan tüm verileri silmek istiyorum (atölye haritaları, sunucu verileri veya başka ne varsa). Hangi klasöre girip hangi dosyayı vs. silmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyun dosyalarını yenilediğinizde vs. bir sürü sıkıntı çıkar. Hafızada yer kaplasın istemiyorsanız krunker.io oynayabilirsiniz :D

Emin değilim ama galiba buradan, aim redline olduğu için dedim.
Ekran Alıntısı.PNG

C:\SteamLibrary\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\maps\workshop

Buradaki her şeyi silin.

Topluluk sunucularına girdiğim zamanlarda arada bir maps, materials, models ve sound klasörlerini silip dosya bütünlüğünü doğrula yapıyorum. Öneririm.

Siz bir sunucuya girdiğinizde o dosyalar bilgisayarda kalıyor. Sürekli girdiğiniz sunucular hariç model vs dosyaları silin çözülür.

Geri
Yukarı