Çözüldü CS:GO 40 seviye olduktan sonra bir daha hiç kasa düşmez mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Masteryaspates

Femtopat
Daha fazla  
Ben bu kasalar hakkında konu açmıştım zaten ama aklıma şu takıldı. Madem her level atladğımızdan geliyor o zaman 40 seviye olduktan sonra hiç kasa gelmeyecek. doğru mu anladım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben bu kasalar hakkında konu açmıştım zaten ama aklıma şu takıldı. Madem her level atladğımızdan geliyor o zaman 40 seviye olduktan sonra hiç kasa gelmeyecek. Doğru mu anladım?

40 level olunca o yılın hizmet madalyasını kazanabiliyorsunuz sonra tekrardan 1 level oluyorsunuz. Eğer aynı yıl içinde bir daha 40 level olursanız kazandığınız hizmet madalyasının seviyesini yükseltebiliyorsun.
Ben bu kasalar hakkında konu açmıştım zaten ama aklıma şu takıldı. Madem her level atladğımızdan geliyor o zaman 40 seviye olduktan sonra hiç kasa gelmeyecek. Doğru mu anladım?

40 level olunca o yılın hizmet madalyasını kazanabiliyorsunuz sonra tekrardan 1 level oluyorsunuz. Eğer aynı yıl içinde bir daha 40 level olursanız kazandığınız hizmet madalyasının seviyesini yükseltebiliyorsun.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı