CS:GO 4500 TL bıçak önerisi

Takas kısmından alınsa %40 bonus ile her türlü daha kârlı olmaz mı?

4500 TL gibi bir bakiyeyi ile maksimum 5bin TL'lik bir bıçak alınabiliyor csmoney üzerinde. Oradan almak yerine ByNoGame üzerinden almak daha mantıklı.

1681754369049.png

1681754377507.png

Bıçak önerisi yapar mısın? sitelerdeki fiyatlara bakıp uygununu alırım sorun değil, sadece ileride satmak istediğimde elimde kalmayacak bıçak lazım.
Dostum bıçağın elinde kalması gibi bi durum yok artık. Ne alırsan al satarsın, zarar etmezsin. Satamazsan en kötü mesaj at ben alırım.

Krambit, butterfly gibi bıçaklar her zaman 1= adım öndedir. Bu bütçeyle alabileceğin bıçaklardan önerdiğim flip knife. Alırken nereden alırsın bilmem(skinport, dmarket, gamesatış) ama satarken bynogame asla kullanma, ciddi zarar edersin.

Bıçak önerisi yapar mısın? Sitelerdeki fiyatlara bakıp uygununu alırım sorun değil, sadece ileride satmak istediğimde elimde kalmayacak bıçak lazım.

O bakiye ile alınabilecek pek bir bıçak yok arkadaşlar karambit vs demişte o tarz bıçaklara bakiye yetersiz kalıyor. Sana tavsiyem o bakiye ile ByNoGame veya başka sitelerde indirimli bıçak kovalaman olacaktır.

Çok fazla kere ByNoGame üzerinden yüklü miktarlarda alışverişim oldu hiçbirisinde de zarar etmedim. Site fazla komisyonu satıcıya kesiyor alıcıya değil. Ucuza bir bıçak bulunursa direkt alınmalı.

1681755187667.png

1681755230812.png

3100TL'ye aldığım bıçak aynı tarihte 4200 TL'ye satılmış. @Dr X

O bakiye ile alınabilecek pek bir bıçak yok arkadaşlar karambit vs demişte o tarz bıçaklara bakiye yetersiz kalıyor. Sana tavsiyem o bakiye ile ByNoGame veya başka sitelerde indirimli bıçak kovalaman olacaktır.

Çok fazla kere ByNoGame üzerinden yüklü miktarlarda alışverişim oldu hiçbirisinde de zarar etmedim. Site fazla komisyonu satıcıya kesiyor alıcıya değil. Ucuza bir bıçak bulunursa direkt alınmalı.
Niye eksi atıyorsun? Alırken demedim; satarken dedim, iyi oku. Skinlerini oradan satan net enayidir, tartışmaya açık bir konu değil.

Eki Görüntüle 1744050

Eki Görüntüle 1744052

3100TL'ye aldığım bıçak aynı tarihte 4200 TL'ye satılmış. @Dr X
Kendin resim de atıyorsun, 4k lık itemi adam %15 komisyon ile 3100 e satmış, adamın eline geçen para 2.5k. Resmen enayilik acil ihtiyaç yoksa.

Niye eksi atıyorsun? Alırken demedim; satarken dedim, iyi oku. Skinlerini oradan satan net enayidir, tartışmaya açık bir konu değil.

%9 komisyon oranı hiç de fazla değil. GameSatış demişsiniz GameSatış üzerinde komisyon oranı %10. nasıl oluyor da ByNoGame'den satan kişiler "enayi" oluyor?

1681755506188.png

1681755520373.png

Kendin resim de atıyorsun, 4K'lık itemi adam %15 komisyon ile 3100'e satmış, adamın eline geçen para 2.5k. Resmen enayilik acil ihtiyaç yoksa.

%15 komisyonu nereden öğrendiniz hocam? Allah aşkına nerede %15 komisyon alınıyor.

Dosya Ekleri

• 1681755502746.png
    1681755502746.png
    11 KB · Görüntüleme: 71
%9 komisyon oranı hiç de fazla değil. GameSatış demişsiniz GameSatış üzerinde komisyon oranı %10. nasıl oluyor da ByNoGame'den satan kişiler "enayi" oluyor?

Eki Görüntüle 1744055

Eki Görüntüle 1744056
Gamesatışta komisyon, onaylatırsan hesabını %3. Bu oranı başka yerlerde zor bulursun. Tartıştığım şeye bak, isteyen istediği yerde satsın.

Eki Görüntüle 1744055

Eki Görüntüle 1744056

%15 komisyonu nereden öğrendiniz hocam? Allah aşkına nerede %15 komisyon alınıyor.
Ayrıca parayı hesabına aktarırken ayrı bir komisyon daha var, gamesatışta yok, 4 5 tl mi ne kesinti yapıyordu en son. Tamam dostum tartışmayacağım sen bynogame de sat.

Hocam skin alırken de takaslamak isterseniz de kesinlikle cs.money i kullanmayın sadece zarar ediyorsunuz. Satılma endişeniz varsa kesinlikle Huntsman alın elimde hiç kalmadı en geç 2 gün içinde satıldı morötesi almak isterseniz düşük folat kovalayın örneğin ft 0.16'lık Steam de 2000 (ne kadar olduğunu bilmiyorum örnek verdim)siz bunu ByNoGame de 1900 2000 arası satabilirsiniz en fazla overpay olan skinlerden morötesi bizzat kendim geçen sene düşük floattan itemi ByNoGame de 1500'e sattım Steam de 1400'dü pek bir kaybım olmadı.

Geri
Yukarı