CS:GO 4x3 yapınca kenar siyah bar nasıl giderilir?

İşletim sistemi
Windows 10

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir süreden sonra tekrar CS'ye başladım. Ama bir sorunlar karşılaştım. Ben eskiden 1024x768 de oynuyordum ve sorun olmuyordu. Şimdi yeni aldığım bilgisayarda o çözünürlüğe aldığımda kenarıda siyah bar çıkıyor. Nasıl kapatabileceğim hakkımda :)

Arkadaşlar merhaba. Uzun bir süreden sonra tekrar CS'ye başladım. Ama bir sorunlar karşılaştım. Ben eskiden 1024x768 de oynuyordum ve sorun olmuyordu. Şimdi yeni aldığım bilgisayarda o çözünürlüğe aldığımda kenarıda siyah bar çıkıyor. Nasıl kapatabileceğim hakkımda :)

AMD kullanıyorsan, Ekran'dan oyun kısmına gelip CS:GO'yu bulup tıklayın, ve alttaki gibi ayarlayın.

1613824492226.png

Vallahi ikisini de kullanmıyorum :D. Intel kullanıyorum :)

Kardeşim şimdi Microsoft Store gir Intel grafik kontrol merkezini indir ve aç orada ekran simgesi olacak orada ekran çözünürlüğünü bir tık düşür ve uzatılmış yap sonra oyuna gir ve bam.
Oluyorsa 1920x1080 dede yapabilirsin.

Laptop mu masaüstümü.
Masaüstü
Kardeşim şimdi Microsoft Store gir Intel grafik kontrol merkezini indir ve aç orada ekran simgesi olacak orada ekran çözünürlüğünü bir tık düşür ve uzatılmış yap sonra oyuna gir ve bam.
Oluyorsa 1920x1080 dede yapabilirsin.
İşte onu yaptım ama bende orada uzatılmış yok sadece özel var

Yeni konular

Geri
Yukarı