CS:GO 5:4 çözünürlük önerisi

75 Hz yeni aldığım LG'nin 1080p bir monitörü, 1200 saate yaklaştım, FACEIT'te 5 Level'i gördüm şu an neredeyse 4 Level'im, topluluk sunucusunda bulduğum yeni arkadaşlarım sayesinde 6 7 Level'leri yakın zamanda göreceğime inanıyorum, solo en fazla 5 gördüm. Mm'de Le'ye kadar kastım sonra saldım, arada nova arkadaşlar ile giriyorum onlar da sağ olsun beni mge yaptılar :D.
720x900 kullanıyorum, daha once 800x600 kullandım. 2 ay önceye kadar da ben de 10 yıllık dandirik bir monitör kullanıyordum, oyun içi sensim 1.2, DPI'm 800. daha bilgi vereyim mi?

Yaklaşık 650 saat yeni bilgisayarımda yüksek FPS ile oynadım Mm'de Lem'im çok sağlam bir ekibim var yakında global olacağım o zaman Mm'i tamamen salıp FACEIT 10 Level kasacağım. Ayrıca monitörümun modeli şu HP Pavilion 2011x Monitör - Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
Yakında 360Hz monitör alma gibi bir planım var eğer alırsam kesinlikle FACEIT 10 Level olacağıma eminim ki 4:3'ün CS'nin en iyi çözünürlüğü olduğunada eminim tartışmaya kapalı bir konu bu 4:3'e alışıp oynayabilseniz daha iyi oynayacağınızı ikimizde biliyoruz.

Son düzenleme:
Yaklaşık 650 saat yeni bilgisayarımda yüksek FPS ile oynadım Mm'de Lem'im çok sağlam bir ekibim var yakında global olacağım o zaman Mm'i tamamen salıp FACEIT 10 Level kasacağım.
Güzel hocam, sevindim. 3060 ti'ye de bi 144 HZ yakışır. Ben de 2 3 aydır oynadığım sunucuda bedavaya admin oldum, kurucu beni sevdi. Ortam yaptım, artık geceleri preli girebiliyorum. Sözü geçen birisi oldum, 1000 üyeye sahip bir yerde adminim, bu sayede yüksek rütbeli arkadaşlarım oldu. Ben de inşallah 6 7 level olucağım. Ekipman derdim fazla yok, sadece İnferno'da 120 FPS'ye düşebiliyorum. APU sistem kullanıyorum, Vega 3 ile ortalama 155 FPS alıyorum 720x900'de. Size MM'de 350'den fazla wini olan birisi olarak söylüyorum. Siz zaten 8 levelsiniz, gerek var mı çöp Globaller'le oynamaya? Boş verin, şuanki halinizle bile ortalama bir Global'in 2 katı bilgiye sahipsiniz. 10 level kasın derim.
Konuya geçersek hocam, herkesin CS'de alışkanlıkları vardır. Siz 3000 saat 4:3 oynadıktan sonra 4:5 oynarsanız tabi ki de çöp gelicek, üstelik özel ayar bile çekmemişsiniz hocam, gayet normal. Üstelik 1280x1024 gayet popüler bir çözünürlük, bir sürü esporcu var bu ayarda oynayan. Ama sizin yaptığınız doğru değil, size kötü gelmesi normal, ama size kötü geldiği için bu ayara kötü demeniz güzel bir hareket değil, neyse gereksiz kavga ettik, hayırlı akşamlar, hayırlı Ramazan'lar. :)

Geri
Yukarı