CS:GO 50 bot vs 1 nasıl yapılır?

YunusHazretleri

Decapat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi arkadaşımla botlarla karşı oynamak istiyoruz ama beceremedik bilen var mı?

Konsolu açıp önce sv_cheats 1 yazıp sonra bot_add_ct yazarak karşıya istediğiniz kadar bot koyabilirsiniz.

Konsolu açıp önce sv_cheats 1 yazıp sonra bot_add_ct yazarak karşıya istediğiniz kadar bot koyabilirsiniz.
Bir takım sınırı vardı sanırım. Kodu hatırlamıyorum ama takım dengesini bozmanız da gerekiyor çünkü size de bot atıyor bu sefer.

Başlangıçta oyuna geçmeden önce bot sayısını yazın, sonrasında konsola mp_limitteams 0 yazın. Sonrasında ki komutu biliyorsunuzdur zaten. bot_add t ya da ct hangi takıma atacaksanız botları. Botları atarak yapın bu dediklerimi, kendi takımınızda bot olmaz bu şekilde.

Başlangıçta oyuna geçmeden önce bot sayısını yazın, sonrasında konsola mp_limitteams 0 yazın. Sonrasında ki komutu biliyorsunuzdur zaten. Bot_add t ya da CT hangi takıma atacaksanız botları. Botları atarak yapın bu dediklerimi, kendi takımınızda bot olmaz bu şekilde.

Anlamadım bot sayısını nasıl yazacağım.

Pardon 1.6'da bot sayısını seçebiliyordun, karıştırmışım. Fakat verdiğim kodlar hâlâ geçerli bu şekilde sen tek olup karşıya bot atabiliyorsun. Ek olarak otomatik sana bot verip dengeyi eşitlememesi için mp_autoteambalance 0 bu komutu yazmalısın. Haritadan haritaya üst limitler değişiyor.

Anlamadım bot sayısını nasıl yazacağım.
Fakat karşıya 5 bot gidecektir. Bu söylediklerimi uygula bu limiti kaldıracaksın.

Kütüphaneden oyunun kurulu olduğu kısıma gir, csgo klasörüne gir.

Klasör içerisinde bulunan;

• gamemodes
  • gamemodes_server
dosyalarını düzenlemek için aç. Dosyaların içerisinde bulunan ”maxplayers 10” şeklindeki ifadelerin hepsini oynamak istediğiniz kişi sayısı ile değiştir. Sadece 10 numarası ile ifade edilen kısımları değiştirmen gerek. Tavsiye olarak 32 sayısı gayet yeterli olacaktır fakat daha fazlada yükseltebilirsin. Sonrasında kaydet çık.
gamemodes_server'i birlikte aç deyip not haline getirerek yap.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı