CS:GO 6 GB RAM yeter mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önce yazı yazmayı virgül koymayı öğren ve ben senin yoldaşın değilim burası komünist tabirler mekanı değil. RAM yetmez demedim dikkat edersen tekrar okursan ekran kartından bahsettim. 512 MB sandım ama 1 GB karttan bahsediyor herhalde ama seninle olan mevzu bu değil.

Bak güzel insan yoldaş CS:GO yoldaş anlamında söyledim ne komünistinden bahsediyorsun? CS:GO işlemci tabanlı oyun ekran kartımda 2 GB zorlamıyor 1GB zorlayabilir haklısın o konuda

Sen bana komünist mi dedin? Haddini bil.

Klavyeden yazım kurallarını fazla önemsiyorsan bir şey diyemem.

AMD A9 9420 R5 M420 2.5GB 4 GB 1886MHz RAM en düşük ayarlarda 45+FPS yoldaş 54-60FPS

6 GB RAM hayli yeter.
Sakin.

Valorant pek oynanabileceğini zannetmiyorum. CS:GO rahatlıkla oynayabilirsiniz, FPS düşükse ayarları da düşüğe alabilirsin, daha çok rahatlayacaktır fakat görüntü kalitesi de düşecektir.

Yeter bence bu kadar tartışma. Uzatmaya gerek yok. 🙂
Peki madem. Konu ile alakalı bir video bırakıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce yazı yazmayı virgül koymayı öğren ve ben senin yoldaşın değilim burası komünist tabirler mekanı değil. Ram yetmez demedim dikkat edersen tekrar okursan ekran kartından bahsettim. 512 MB sandım ama 1 GB karttan bahsediyor herhalde ama seninle olan mevzu bu değil.
Usta. Usta yoldaş CS:GO'da bir oyun modu usta.

2V2 2 T 2CT 15 Roundluk bir oyun modu. Küçük harita kullanılır ve aynı rekabetçi mod gibi kendi rankları da vardır.
Steam 27GB'lik CS:GO diyorum biliyorsunuz değil mi?
Hocam biliyorum. QuickCPU işlemciyi oyunlara göre optimize etmeye yarar. Overclock da kesin olarak performans arttırır. Fazlası zarar tabiki.

Usta. Usta yoldaş CS:GO'da bir oyun modu usta.

2V2 2 T 2CT 15 Roundluk bir oyun modu. Küçük harita kullanılır ve aynı rekabetçi mod gibi kendi rankları da vardır.

Hocam biliyorum. QuickCPU işlemciyi oyunlara göre optimize etmeye yarar. Overclock da kesin olarak performans arttırır. Fazlası zarar tabiki.
Virgül bu yüzden önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı