CS:GO 600 FPS'ten 100 FPS'e düştü

Düşüktü oynayınca kart kendini nasıl kullansın?
Saçma. Yüksek ve düşük arasında FPS farkı olmuyor dese, dersin ki kart kendini düşükte kullanmıyor. Yada düşükle yüksek arasında az FPS farkı olur, yine aynı şeyi dersin. Ama diyor ki ayarları düşüğe çektim hala FPS düşük. RTX 2070 düşükte bile Minecraft'ta 100 FPS verecek bir kart değil. Ne mobil sürümü ne kendisi.

Saçma. Yüksek ve düşük arasında FPS farkı olmuyor dese, dersin ki kart kendini düşükte kullanmıyor. Yada düşükle yüksek arasında az FPS farkı olur, yine aynı şeyi dersin. Ama diyor ki ayarları düşüğe çektim hala FPS düşük. RTX 2070 düşükte bile Minecraft'ta 100 FPS verecek bir kart değil. Ne mobil sürümü ne kendisi.
Yüksek ayarlardaki FPS durumu hakkında hiçbir şey dememiş konu sahibi?

Yüksek ayarlardaki FPS durumu hakkında hiçbir şey dememiş konu sahibi?
Konu başlığı açık ve net bir şekilde "CS:GO 600 FPS'ten 100'e düştü". Multi account'tan tahminen yan hesabının mesajları ceza aldı ama neyse, yan hesabıyla da Minecraft'ta vs düşük FPS aldığını belirtmiş. En düşük ayarlara çekip* 100 FPS aldığını yazmış. Çok zor değil, azıcık okuduğumuzu anlayabiliyorsak, yazdığından anlamamız gereken şey; "Oyun düşük ayarlarda bile 100 FPS veriyor." . Ek olarak bahsi geçen kart mobil RTX 2070 ve işlemci de 10750H. Bu ikisi normal şartlar altında ister en düşük, ister en yüksek Minecraft'ta 100 FPS verecek donanımlar değil. 100'ün çok daha üstünde olması gerek. Aynı şekilde CS:GO.

Aynen kanka. Bende God of War'ı full ayar yapınca 80, en düşük yapınca 50 alıyorum (!). Hatta aynısı AC:Valhalla'da da geçerli. Ultra oynamazsam 60'ın üstüne çıkmıyor. Şeyde var, Apex Mesela, mid veya low oynayınca 90 oluyor, Ultra'ya alınca 200 oluyor(!). PUBG'de aynı. :D

Geri
Yukarı