CS:GO 63.45 GB gözüküyor

Clear

Hectopat
Öncelikle sorunumu açıklayayım; birkaç gün önce rütbesi olan herkese CS2'nin geldiğini görünce direkt betaya katıldım. Steam'de yaklaşık 22 GB'lık bir indirme yaptıktan sonra sıra diske yazmaya geldiğinde "diske yazım hatası" gibi garip bir uyarı aldım. Ne olduğunu anlamadan indirme tekrar başladı ve depolama alanımdan 22 GB'lık bir alan daha yok oldu resmen. Böyle olunca CS:GO'yu direkt sildim fakat 22 GB'lık alanım gerçekten de kayıp olmuştu sanki. Fakat sorunum aslında ne kaybolan 22 GB, ne de başka bir şey. 63,45 GB'lık CS:GO'yu indirdiğimde ise CS2 betasına hiçbir şekilde giriş yapamamaktayım.

Böyle garip bir olayın içerisindeyim, internette her yere baktım benim yaşadığım "saçmalığı" başka kimse yaşamamış. Bu konu hakkında ne yapabilirim? 63,45 GB olan CS:GO'yu nasıl eski haline döndürebilirim? CS2 betasına bir daha giriş yapamayacak mıyım?

Ekran görüntüsü:

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-02_223007229.png
    resim_2023-09-02_223007229.png
    417,4 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna kütüphaneden sağ tıklayıp özelliklere gir, DLC sekmesinden yonetebiliyorsun CS2'yi. Tikini kaldırıp tekrar tikle ve o şekilde indir. Ya da tikini kaldırıp önce CS:GO'yu indir, onun inmesi gittiğinde CS limited testi tikle onu da indir o şekilde gir oyuna. Sadece CS:GO indirmek istiyorsan DLC kısmından limited test Build'in tikini kaldırman gerek.

Oyuna kütüphaneden sağ tıklayıp özelliklere gir, DLC sekmesinden yonetebiliyorsun CS2'yi. Tikini kaldırıp tekrar tikle ve o şekilde indir. Ya da tikini kaldırıp önce CS:GO'yu indir, onun inmesi gittiğinde CS limited testi tikle onu da indir o şekilde gir oyuna. Sadece CS:GO indirmek istiyorsan DLC kısmından limited test Build'in tikini kaldırman gerek.
hocam yine 63 GB gibi bir alan ayırdı diskten, şöyle göstereyim;
1693684357349.png

Steam Destek > CSGO > CS2 > Kaldırmak İstiyorum seçeneğini dener misin?
Hocam dediklerinizi yaptım fakat nafile, oyun hala 60+ GB gözüküyor...

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-02_235532367.png
    resim_2023-09-02_235532367.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Geri
Yukarı