CS:GO 7 gün ban yedim

Local Marka

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO oynarken rekabetçi maç giriyordum. Harita yüklenirken karşıma "the remote host closed the connection" diye bir hata çıktı. Maça bağlanamadığım için 7 gün ban yedim. Çıldıracağım artık hem de art arda 7 gün ban yedim. Bu sorun neden kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar çok sorunlu bir oyun birçok hatası var. Elektrikler gitti geldi maça bağlanamadım yeniden bağlan dediğimde süre işliyordu ama bağlanmadı ve ban yedim. Sırf kanser olmak için oynuyoruz başka bir şey değil.

Merhaba. CS:GO oynarken rekabetçi maç giriyordum. Harita yüklenirken karşıma "the remote host closed the connection" diye bir hata çıktı. Maça bağlanamadığım için 7 gün ban yedim. Çıldıracağım artık hem de art arda 7 gün ban yedim. Bu sorun neden kaynaklanıyor?
Yeniden bağlanmayı denedin mi?

Tıpkı senin gibi ram sorunumdan dolayı bir kez 7 gün ban yedim. Sonra açılınca aptal elektrikler gidince tekrar ban yedim. Şimdi yine açıldı bugün oynadım. Birkez daha bağlanma sorunu yaşarsam sanırım 1 ay felan yiyeceğim banı.

Birkaç maç aynı şekilde maça bağlanamadıysanız normal. İnternetinizde sıkıntı olabilir. Beklemekten başka çare yok.

Yeniden bağlanmayı denedin mi?

Evet denediğimde aynı hatayı veriyordu.
Tıpkı senin gibi RAM sorunumdan dolayı bir kez 7 gün ban yedim. Sonra açılınca aptal elektrikler gidince tekrar ban yedim. Şimdi yine açıldı bugün oynadım. Birkez daha bağlanma sorunu yaşarsam sanırım 1 ay falan yiyeceğim banı.

En fazla 7 gün ban yiyebiliyoruz eğer banın açıldıktan sonra 1 hafta geçerse ban yersen 30 dk dan başlıyor yine. Yani her hafta yenileniyor.
Bunları duymuştum daha önceden maçta rank düşme ve çıkma olayları olduğun için senin takımı 1 kişi eksik bırakman cezalı oluyor.
Benim hatam değil kendi attı ve bağlanamadım

Geri
Yukarı