CS:GO: 75+ FPS verebilecek sistem

Bütçe
2.500
@Balbazar Osman Alsın demiyorsunuz fakat boş yere mesaj atıyorsunuz. Sizin eski sisteminizi ne yapsın konu sahibi?

Ayrıca çöp dediğim parçalara ihtiyacı olan varmış, kimse ucuz mal alacak kadar zengin olmamalı.

600W Everest PSU alacağına 500W daha kaliteli bir PSU alırsın.
James Donkey SSD'ye para vereceğine 10-20 lira daha verir daha kaliteli ürün alırsın.

Okumada zorluğum falan yok. Arkadaş öneri istemiş siz gelip 8 yıllık sisteminizi yazmışsınız, olay bu.
Konu sahibi sadece CS:GO oynayacağını belirtmiş , bende tecrübelerimi paylaştım hala okuduğunuzu anlayamıyorsunuz , öyle bir sistemde öyle bir fps değerine ulaşabilceğini söyledim benim eski sistemimi alsın demiyorum , siz parçaları kötülüyorsunuz arkadaşım çok basit bir şey aslında anlatmak istediğim bu arada konuşmak için konuşmayın.

Türkçe yazım kurallarını bilmeyen kişi beni okuduğumu anlamamakla suçluyor, o da iyiymiş.

Kısaca özetliyorum, eski sisteminizde o FPS değerlerini alıyorsunuz evet onda sorun yok da tüm sistemi yazıp onu önerircesine yazmanıza gerek yok, bu sefer o sistemi öneriyorsunuz gibi oluyor.

Parçaları kötülerim, çünkü kötüler. Kötü şeye neden iyiymiş gibi laf söyleyeyim? Konu sahibinde 2.500 TL bütçe var, bu bütçeye daha iyiler toplanıyor.
Ayrıca ''öneri'' istemiş konu sahibi. Bana okuduğunu anlamıyorsun deyip kendin okuduğunu anlamıyorsun.

Attığım sistemde bütçeye uyarsa 2x8, uymazsa 2x4 RAM alabilir, çift kanal bellek APU sistemlerde performansı olumlu yönde etkiliyor.

Eee ne yapsın yani, siz o sistemde 80-100 FPS alıyorsunuz diye o tarihi eser sistemi mi alsın?

7-8 yıllık sistem öneriyorsunuz. @Balbazar Osman

PSU desen çöp, SSD desen çöp, diğer bileşenler zaten dediğim gibi 7-8 yıllık. 2.500 TL bütçesi var arkadaşın. Lütfen abuk subuk şeyleri önermeyin.

Dediğiniz çözünürlükte 100+ FPS alırsınız.
100+ FPS alması olası değil. R3 2200G lü bir APU sistemin Userbenchmark testlerine de baktığınız zaman en düşük çözünürlükte ve en düşük grafik ayarlarında ortalama 98 FPS alıyor ki konuda 1280x1024 çözünürlükte oynanacağı belirtilmiş. Bunun yerine az fiyat farkla RX 570 ve R3 1200 'lü bir sistem ortalama 145 FPS vermekte. Bu arada Everest ve Rampage PSU ların üst modelleri özellikle 80+ ları gayet güvenilir ki 1 senedir hiç bir sorun çıkartmadı.

Türkçe yazım kurallarını bilmeyen kişi beni okuduğumu anlamamakla suçluyor, o da iyiymiş.

Kısaca özetliyorum, eski sisteminizde o FPS değerlerini alıyorsunuz evet onda sorun yok da tüm sistemi yazıp onu önerircesine yazmanıza gerek yok, bu sefer o sistemi öneriyorsunuz gibi oluyor.

Parçaları kötülerim, çünkü kötüler. Kötü şeye neden iyiymiş gibi laf söyleyeyim? Konu sahibinde 2.500 TL bütçe var, bu bütçeye daha iyiler toplanıyor.
Ayrıca "öneri" istemiş konu sahibi. Bana okuduğunu anlamıyorsun deyip kendin okuduğunu anlamıyorsun.

Attığım sistemde bütçeye uyarsa 2x8, uymazsa 2x4 RAM alabilir, çift kanal bellek APU sistemlerde performansı olumlu yönde etkiliyor.

Türkçe yazım kuralı bilmemekle bunu nasıl bağdaştırdın? Çok merak ediyorum. Senin yaptığın bilip önermek değil, bilmeden önermek. Forumdan duyuyorsun Everest marka kötü diye, sonra kötüleyebildiğin kadar kötüle. Adam bu alabileceğin en iyi sistem bu yazmamış, kendi eski sistemiyle alakalı birkaç bilgiyi, deneyimi paylaşmış. Forumdan duyma bilgiler yerine, deneme yanılma yolu her zaman için daha iyidir, en azından o konu hakkında ilk kişi olarak bilgin bulunuyor. 1650S önermemene şaşırdım yalan yok :D.

Ayrıca ''öneri'' istemiş konu sahibi. Bana okuduğunu anlamıyorsun deyip kendin okuduğunu anlamıyorsun.

Adam doğru diyor. Arkadaş sadece eski sistemini paylaşmış. Siz de bir anda atar yapmaya başladınız. Üstelik noktalama işareti kullanmakla kimse kendini bir şey sanmasın burada bence. Sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz. Okuduğunu anlamak farklı bir şey, noktalama işaretini doğru kullanmak farklı bir şey. Bir insan okuduğunu anlamadıktan sonra noktalama işaretleri kullansa ne kullanmazsa ne.

80+ olması onu güvenilir yapmaz. 80+ sadece bir verimlilik sertifikası. Everest'in kalitesine de güvenilmez. Aynı şekilde eşek James'e de. Gidip araştırabilirsiniz.

Sizde sorun çıkartmaması onu kaliteli yapmıyor. Ben de Everest klavye kullanıyorum, sorun çıkartmadı kaliteli mi peki? Hayır. Hayatımda kullandığım en dandik ürünler arasında başı çeker.

100+ FPS olayına gelirsek yapılan testlere bakarak konuştum, Youtube'ta videolar bulunuyor. Arkadaş düşük çözünürlükte oynayacak.
Adam doğru diyor. Arkadaş sadece eski sistemini paylaşmış. Siz de bir anda atar yapmaya başladınız. Üstelik noktalama işareti kullanmakla kimse kendini bir şey sanmasın burada bence. Sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz.
Engelle geç o zaman beni rahatsızsan, bu kadar basit. Sadece noktalama değil, bağlaç yazımını ve kısaltmaların yazımını da yanlış yazıyor arkadaş.

Bana okuduğunu anlamıyorsun deyip kendisi anlamıyor. Konu sahibi öneri istedi, eski sistemini istemedi.

Kullandığın klavye 500TL fiyat bütçesinde mi yoksa 1500TL mi? Ne bekliyordun ondan APEX PRO kalitesi mi? Bu tarz ürünlerin bu kadar çok şikayet alma sebebinin çok satın alınmaları olduğunun da farkındasındır umarım.

80+ olması onu güvenilir yapmaz. 80+ sadece bir verimlilik sertifikası. Everest'in kalitesine de güvenilmez. Aynı şekilde eşek James'e de. Gidip araştırabilirsiniz.

Sizde sorun çıkartmaması onu kaliteli yapmıyor. Ben de Everest klavye kullanıyorum, sorun çıkartmadı kaliteli mi peki? Hayır. Hayatımda kullandığım en dandik ürünler arasında başı çeker.

100+ FPS olayına gelirsek yapılan testlere bakarak konuştum, Youtube'ta videolar bulunuyor. Arkadaş düşük çözünürlükte oynayacak.

Engelle geç o zaman beni rahatsızsan, bu kadar basit. Sadece noktalama değil, bağlaç yazımını ve kısaltmaların yazımını da yanlış yazıyor arkadaş.

Bana okuduğunu anlamıyorsun deyip kendisi anlamıyor. Konu sahibi öneri istedi, eski sistemini istemedi.
Orada eski sistemimi al dememiş ki. Sistemin altına attığı yorum '' şöyle eski bir sistemim vardı ortalama 80 100 arası fps alıyordum 75 hz monitör ile.'' Burada ''bu sistemi al'' diye bir mesaj göremedim de ondan. Her neyse gerek yok böyle tartışmalara. Dünyanın sonu değil sonuçta.

100+ FPS alması olası değil. R3 2200G lü bir APU sistemin Userbenchmark testlerine de baktığınız zaman en düşük çözünürlükte ve en düşük grafik ayarlarında ortalama 98 FPS alıyor ki konuda 1280x1024 çözünürlükte oynanacağı belirtilmiş. Bunun yerine az fiyat farkla RX 570 ve R3 1200 'lü bir sistem ortalama 145 FPS vermekte. Bu arada Everest ve Rampage PSU ların üst modelleri özellikle 80+ ları gayet güvenilir ki 1 senedir hiç bir sorun çıkartmadı.
merhabalar 60 fps bile benim için kafidir sadece drop yaşamayım yeter bu sistem beni idare etmezmi?

Geri
Yukarı