CS:GO 768p çözünürlük artarsa FPS ne kadar düşer?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
CS:GO'yu 1024x768 şeklinde oynuyordum. Bu şekilde 45-80 FPS arası değişken bir FPS'ye sahip oluyordum. Anlayacağınız üzere sistem eski. Ben şimdi o çözünürlüğü 1280x960'a (Kendi masaüstü çözünürlüğüm de bu şekilde.) alsam FPS değerlerim tahmini ne kadar düşer veya düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'yu 1024x768 şeklinde oynuyordum. Bu şekilde 45-80 FPS arası değişken bir FPS'ye sahip oluyordum. Anlayacağınız üzere sistem eski. Ben şimdi o çözünürlüğü 1280x960'a (Kendi masaüstü çözünürlüğüm de bu şekilde.) alsam FPS değerlerim tahmini ne kadar düşer veya düşer mi?
Düşer ama 10 FPS gibi bir değer düşer.

GPU kullanımı şu an %100 değilse, oyun daha çok CPU kullandığı için, fazla etkilemeyebilir. Düşüp düşmediğini dene ve gör. Çok düşerse geri alırsın ayarları.

Hocam
Dostum sistem sizin elinizde deneyin görün daha iyi olur kimse yanlış yorum yapmamış olur.

Geri
Yukarı