CS:GO 800 TL Envanter dizme

AWP İçin hangisi güzel?

• Oy verenlerin toplamı
    47

YorganMafyası

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller arkadaşlar ben 800 TL'ye bıçaklı bir envanter dizmek istiyorum ama cok kararsız kaldım bıçak konusunda bu arada ByNoGame'den alacağım ona göre söylerseniz iyi olur. Skini olmasını istediğim silahlar AK-47, M4A4, AWP, USP-S, Glock-18 ve yanında bir de bıçak olacak. Şu bıçaklardan bir olursa iyi olur ama başka güzel bıçaklar da önerebilirsiniz: Huntsman Knife, Bayonet, M9 Bayonet, Flip Knife.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alakasız olabilir fakat yapma be gözünü seveyim. Gerçekten israf. Bir işe yarasa tamam fakat ama yine de sen bilirsin o parayı çok daha iyi kullanabilirsin. Onun dışında gözüne gerçekten güzel görünen skinleri al geç. AK-47'de özellikle bana Vulcan çok güzel geliyor. AWP tarafında ise hayalim Yıldırım Çarpması idi. :D

Kardeşim napıyorsun ya Allah aşkına, adama resmen kumar oynamayı öneriyorsun.
800TL'yi saçma sapan bir oyun için heba edeceğine -skininin olmasını çok fazla istiyorsa eğer- gitsin 100TL'ye kasa açma sitelerine veya benim gibi coinflip oynasın.

Öncelikle herkese iyi sosyaller arkadaşlar ben 800 TL'ye bıçaklı bir envanter dizmek istiyorum ama cok kararsız kaldım bıçak konusunda bu arada ByNoGame'den alacağım ona göre söylerseniz iyi olur. Skini olmasını istediğim silahlar AK-47, M4A4, AWP, USP-S, Glock-18 ve yanında bir de bıçak olacak. Şu bıçaklardan bir olursa iyi olur ama başka güzel bıçaklar da önerebilirsiniz: Huntsman Knife, Bayonet, M9 Bayonet, Flip Knife.
Bunu yapmak yerine 800 lira ile sistemini yükselt. Envanterin sana hiç bir getirisi olmayacak.
25TL'den 2000TL yapmıştım. 100TL yatır bet sitelerinden oyna.
Bu açıkça kumara teşvik olur. Senin ne yaptığına veya ne yapacağına karışamayız senin seçimin ama milleti kumara teşvik etme.

800 lira ile yerinde olsam oyun alırdım. Renkli silah yerine yeni oyunlar oynardım. Bir de paranın çoğuyla eğer ihtiyacım yoksa gider mama alır sokaktaki hayvanları doyururdum.
Ya hocam zaten oyunumu aldım ben bu arttı ben de yatırmayı düşünüyorum sdkin önerin lütfen bu arada bet sitelerinde şansım kötü 350 tl kaybetmişliğim var siz skin ve bıçak önerin. :D

En azından tekrar nakita dönüştürme şansınız var. Eğer bütçeniz var ise direk envater şeklinde düşünün. Bet/kumar sitelerinde batma şansınız çok yüksek.

Ayrıca awp olarak Mortis şuan baya güzel geliyor bana. Glock olarak yüne Moonrise çok güzel. Usp hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Bıçak olarak ise ben Kelebek bıçak alırdım. Animasyon olarak en dikkat çeken ve ses/inceleme olarak beğeniyorum.

Anlıyorum skin denilen illet oyuncuyu tatmin ediyor ama bu kadarıda fazla demiyormusunuz.
Gerçekte olmayan sanal şeylere 800tl gibi bir bütçe ayırmak gerçekten mantıksız geliyor bana.
Git onun yerine geçeğini almayı felan pilanla mesela av gibi şeylere odaklan.
Skin alıp satarak tanımadığın bir şirkete 800tl parayı yapıştırıyorsun ve bu oyun şirketinin sana vereceği gerçek bir kazanç yok ortada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı