CS:GO 800x600'de monitörün solunda siyahlık sorunu

iPoseidon

Hectopat
Daha fazla  
Beyler başlıktan da anlayacağınız gibi sadece solda blackbar oluşuyor ve ekranın sağ tarafı sol taraftaki siyahlık kadar gözükmüyor. Ekran kartım AMD, Driver ayarlarını yaptım Tam Panel'e aldım fakat hala düzelmedi. Altta nasıl gözüktüğünü ve AMD ayarlarımı atıyorum.

d1fbef54-ec12-4f8f-855c-0fa5057cc76c.jpg

download.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada bununla alakalı bir rehber mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum buradaki ayarlar aynı zaten, konuya yazmıştım. Bu ayarları yapmama rağmen hala sorun devam ediyor.
@iGY 6 çözümü buldum, GPU ölçeklemeyi açmak gerekiyormuş fakat GPU ölçeklemeyi açınca görüntü bozuluyor yani ben masaüstünde 1024x768 kullanıyorum 75 hz kullanmak için fakat GPU ölçeklemeyi açınca 60hz oluyor ve görüntü bulanıklaşıyor hiç bir türlü 75hz yapamıyorum.

Son düzenleme:
Dostum buradaki ayarlar aynı zaten, konuya yazmıştım. Bu ayarları yapmama rağmen hala sorun devam ediyor.
@iGY 6 çözümü buldum, GPU ölçeklemeyi açmak gerekiyormuş fakat GPU ölçeklemeyi açınca görüntü bozuluyor yani ben masaüstünde 1024x768 kullanıyorum 75 hz kullanmak için fakat GPU ölçeklemeyi açınca 60hz oluyor ve görüntü bulanıklaşıyor hiç bir türlü 75hz yapamıyorum.
csgo başlatma konsoluna -freq 75 kodunu ekle

Geri
Yukarı