CS:GO Açılıp Kapanma Sorunu

ThePencia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce SweetFX isimli eklentiyi CS:GO'ya kurdum yani oyunun dosyalarını değiştirdim. Bir süre sonra sıkıldım ve bu eklentiyi kaldırmaya karar verdim ve oyunun yedek aldığım dosyalarını geri yerine koyup eklenti dosyalarını da sildim ancak bu sefer de oyundan atma sorunu yaşıyorum. Oyuna giriyorum ve ekran gelmeden beni yaklaşık 1 saniye de atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce SweetFX isimli eklentiyi CS:GO'ya kurdum yani oyunun dosyalarını değiştirdim. Bir süre sonra sıkıldım ve bu eklentiyi kaldırmaya karar verdim ve oyunun yedek aldığım dosyalarını geri yerine koyup eklenti dosyalarını da sildim ancak bu sefer de oyundan atma sorunu yaşıyorum. Oyuna giriyorum ve ekran gelmeden beni yaklaşık 1 saniye de atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Aynı sorun bendede oldu.Yüklediğin tüm dosyaları teker teker bulum dosya konumundan silmen gerekiyor.Biraz ayrıntılı olsada kesin çözüm BU

Kardeş neden öyle bir şey yaptın BananaGaming'de gösteriyodu nasıl SweetFX dosyalarını sileceğin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı