CS:GO açılıyor ama ekrana gelmiyor

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Dün 2. monitörümü aldım ve kullanıyordum fakat oyunda Alt Tab'e alınca bir daha girmeye çalıştığımda girmiyordu, oyunu tekrar başlatmam gerekiyordu. Ama bu sefer oyun hiç açılmadı ve PC'yi tekrar başlattım yine açılmadı. Oyun açılıyor fakat sadece alt görev çubuğunda gözüküyor, ekrana gelmiyor. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 1628779471807.png
    1628779471807.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 115
Dün 2. monitörümü aldım ve kullanıyordum fakat oyunda Alt Tab'e alınca bir daha girmeye çalıştığımda girmiyordu, oyunu tekrar başlatmam gerekiyordu. Ama bu sefer oyun hiç açılmadı ve PC'yi tekrar başlattım yine açılmadı. Oyun açılıyor fakat sadece alt görev çubuğunda gözüküyor, ekrana gelmiyor. Ne yapabilirim?

Diğer ekranda açılıyordur. Ana ekrana taşıyın.

2. Monitörü kaldırınca açılıyor ama ben 2 monitör kullanacağım, ayarlarda 1. monitörü ana monitör yap seçeneği var fakat üstü gri ve tıklanmıyor.

Ekran kartı ayarlarını kapat ya da default yap yenile düzelir.

Geri
Yukarı