Çözüldü CS:GO açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ddwad

Hectopat
Merhaba. Benim CS:GO tıkladığımda Steam'de çalışıyor demesine rağmen açılmıyordu. Technopat'a bakınca birine çözüm olarak Nahimic kaldır dene yazıyordu. Kayıt defterine Bul'a tıklayıp friendlyname Nahimic Audio Effekt'i sildim. Artık bilgisayardan seste gelmiyor. Ses donanımlarını güncelle desem de düzelmedi. Ne yapabilirim? (laptop Dell marka)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ses aygıtınızı çıkartıp yeniden takmayı deneyebilirsiniz, açılan driverda oynayarak belki düzeltebilirsiniz, veya direk driverı silip tekrar yükleyebilirsiniz. CS içinde birkaç soru sormam lazım, çözünürlük ayarlarıyla oynadınız mı? Oynamadıysanız bilgisayara CS'yi etkileyebileceğini düşündüğünüz bir şey indirdiniz mi? Yada CS'den yanlışlıkla bir dosya sildiniz mi? Herhangi biriyse merak etmeyin çözümü oldukça basit.

Vallahi ses aygıtınızı çıkartıp yeniden takmayı deneyebilirsiniz, açılan driverda oynayarak belki düzeltebilirsiniz, veya direk driverı silip tekrar yükleyebilirsiniz. CS içinde birkaç soru sormam lazım, çözünürlük ayarlarıyla oynadınız mı? Oynamadıysanız bilgisayara CS'yi etkileyebileceğini düşündüğünüz bir şey indirdiniz mi? Ya da CS'den yanlışlıkla bir dosya sildiniz mi? Herhangi biriyse merak etmeyin çözümü oldukça basit.

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Ses Driver'ını silip yükleyince düzeldi. CS için ise çözünürlüğü değiştirmedim. Yerel dosyaları doğrula'da yaptım fakat düzelmedi maalesef.

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Ses Driver'ını silip yükleyince düzeldi. CS için ise çözünürlüğü değiştirmedim. Yerel dosyaları doğrula'da yaptım fakat düzelmedi maalesef.
Rica ederim, valla üşenmezseniz ve özellikle doğrulandıktan sonra 1-2 dosya eksik, 1-2 dosya fazla algılandı dediyse silip tekrar yükleyin. Ondan önce önerilerim;
*başlatıcı ayarlarından değişikliğiniz varsa sıfırlayın,
*güncellemelerde bu oyunu hep güncel tut deyin,
*oyuna en son girdiğinizde atölyeden bir şey indirdiyseniz pek zannetmiyorum zararlı olduğunu ama özelliklerden silebilirsiniz,
hiç biri işe yaramazsa başta dediğimi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı