CS:GO açmak için kasa önerisi

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
120-130TL'lik bir envanterim var 3 tane falan kasa açmak istiyorumç ama hangi kasaları açmam mantıklı olur? Kasa açmanın kendisi mantıksız evet ama çok da açasım var ya :D

Son düzenleyen: Moderatör:
120-130TL'lik bir envanterim var 3 tane falan kasa açmak istiyorumç ama hangi kasaları açmam mantıklı olur? Kasa açmanın kendisi mantıksız evet ama çok da açasım var ya :D

Bende zamanında çok açasım var diye zamanın en karlı kasalarından en az 10 tane açtım sanırım sadece 1 tanesinden anahtarı ve kasanın değerinden pahalı bir şey çıkmıştı boş ver gir Hellcase'ye Steam envanterini aktarabiliyorsun. Çok hellcase kullandım en az 200 TL de kar ettim.

Bende zamanında çok açasım var diye zamanın en karlı kasalarından en az 10 tane açtım sanırım sadece 1 tanesinden anahtarı ve kasanın değerinden pahalı bir şey çıkmıştı boş ver gir Hellcase'ye Steam envanterini aktarabiliyorsun. Çok hellcase kullandım en az 200 TL de kar ettim.

Benim bazı skinler 10tl, 30tl falan ama onları da aktarabilir miyim bir alt sınır var mı?

Benim bazı skinler 10tl, 30tl falan ama onları da aktarabilir miyim bir alt sınır var mı?
Gerçekten bilmiyorum. Ben kredi kartı ile para aktararak kullanmıştım siz yine de bir araştırın.

Peki önereceğiniz başka bir site var mı yoksa Hellcase iyi midir?
Ben başka bir site kullanmadım. Fakat çevremde kullananlar var. Ama herkes en kârlı sitenin hellcase olduğunu söylüyor.

Hellcase, Forcedrop, CS:LIVE. Bunlar güzel.

Üçünün arasında kaldım bende ama hangisine yatırsam bilemedim skin olarak atacağım onun dışında para yatırma imkanım yok depositosuz olmalı ve skinler 10tl, 30tl vs. o yüzden kabul ettikleri skinlerin minimum değeri olmaz ise de iyi olur öyle bir site var mı?

Geri
Yukarı