Çözüldü CS:GO "ağa bağlanıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehdiSemur

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Diş Hekimi
Arkadaşlar bugün sabah 8'den beri ağa bağlanıyor hatası alıyorum. Ekranda öylece kalıyor oyun giremiyor envantere erişemiyorum. Daha öncelerde konu açılmış okudum ama tam olarak anlamadım. Çözümünü bilen var mı ya da aynı sorunu şimdi yaşayan? Yoksa sadece beklemeli miyim teşekkürler şimdiden :))

Çözüm
Çok basit, herhangi bir oyun moduna tıklayın ve bir kaç dakika bekleyin. Sorun çözülüyor.
Yalnız çoğu kişi oyun bozuk sanıp kapattığı için anlık oyuncu sayısı 100.000 civarı :D.
Arkadaşlar bugün sabah 8'den beri ağa bağlanıyor hatası alıyorum. Ekranda öylece kalıyor oyun giremiyor envantere erişemiyorum. Daha öncelerde konu açılmış okudum ama tam olarak anlamadım. Çözümünü bilen var mı ya da aynı sorunu şimdi yaşayan? Yoksa sadece beklemeli miyim teşekkürler şimdiden :))

Sanırım şuna herkeste var bu sorun.

Steam'ın oyun sunucularında problem var sanırım, çok oluyor ama genelde 5 - 10dk içinde problemim çözülüyordu. Sizin de tek şansınız beklemek sanırım.

Ben de bir deneyeyim bekleyin.

Çok basit, herhangi bir oyun moduna tıklayın ve bir kaç dakika bekleyin. Sorun çözülüyor.
Yalnız çoğu kişi oyun bozuk sanıp kapattığı için anlık oyuncu sayısı 100.000 civarı :D.

Dosya Ekleri

• 1660040377680.png
    1660040377680.png
    403,3 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı