CS:GO Aim Kayması Sorunu

Atakan Çeliker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba; benim aimimle ilgili bir sorunum var. Rastgele etrafa bakınırken bazen ''sliding'' şeklinde kaymalar oluyor. Düzenli bir şekilde kayıyor aim smooth olarak. Mouse değiştirdim sonuç hala aynı. Oyunu defalarca silip yüklememe rağmen sorunum çözülmedi. Mesela B site da tüneli tutuyorum AUG'la; hafif dokunuşlar yapıyorum haliyle. Aim alıyor başını gidiyor tekrar hareket ettirene kadar fareyi. Lütfen yardım edin. Userdata dosyasını da defalarca sildim yine düzelmedi. Ayarlarım şu şekilde;

gO2MLN.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse lazer gördüğü yüzey tozlu yada kıllıysa felan oluyor öyle. Optikse eğer yüzey parlak yada renkli olduğunda sıkıntı çıkartır. Kullandığın DPİ yüksek mi bu arada?

Bunun çözümünü ben de bilmiyorum. Her şeyi denedim. Bi tek format atmayı denemedim. Virüs diyenler var, format atınca düzelmiş. Bende üşengeçliğimden format atmıyorum. Denerseniz sonucu ne oldu yazar mısınız buraya ?

Şuan şaşkınım. Aynı sorun bende de var. Ben mouse’dan diye düşünüp garantiye göndermeyi düşünüyordum ancak farkettimki mouse yerine mousepadi de hareket ettirince düzeliyor. Hatta bir video çekmiştim garantiye gönderirken sorunu tam anlayabilsinler diye.

Demek sorun CSGO’da...

Artık dayanılmaz seviyeye gelince paraya kıyıp razer DH elite aldım. Oyunu sildim. Cfg değiştirdim. Envayi çeşit yol denedim. Hiç uğraşmayın bir türlü düzelmiyor. Şu ana kadar düzelten birini gördüm, o da dediğim gibi format atmış da düzeltmiş. Sadece Windows kısmına değil bütün diski sıfırlamış o arkadaş.

Aynı sorun bende de vardı. Oyunda bu problemi yaşıyordum masaüstünde bir sıkıntı yoktu. Ne yaptıysam olmadı mouse değiştirdim sorun ortadan kalkt.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı