Aim nasıl geliştirilir?

Ardapds

Femtopat
Her gün 40 dakika Aim Lab'da çalışıyorum ve 1 saatte ölüm maçı atıyorum. Bu güzel bir aim geliştirme yöntemi mi önerebileceğiniz bir taktik var mı? Şu an novayım ve hedefim 2-3 senede global olmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün 40 dakika Aim Lab'da çalışıyorum ve 1 saatte ölüm maçı atıyorum. Bu güzel bir aim geliştirme yöntemi mi önerebileceğiniz bir taktik var mı? Şu an novayım ve hedefim 2-3 senede global olmak.

Şu anda yaptığınız aim geliştirme antrenmanları güzel fakat şunu söylebilirim yarı yarıya düşürmeniz sizin için daha yararlı olur. Bu seviyelerde direkt oyunu oynayarak oyun bilgisi kazanmak ve yükselmek daha mantıklı. Çünkü bu şekilde fazlaca ve düzenli antrenman yapmak bir süre sonra usandırıp oyunu oynama şevkinizi kaçırabiliyor.

Duyduğum kadarıyla Osu! oynayanlarda aim olarak gelişme yaşanıyor deneyin derim.

Hocam bence Aim Lab yerine aim botz çalışın gözünüz karakterlere falan alışsın top vura vura nereye kadar bir de aimin çok iyi olsa bile belli bir ranktan sonra oyun bilgisi bomba atma noktaları falanda önem kazanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı