CS:GO AIM kontrolü nasıl oluşturulur?

Bemydoctor

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam.

CS:GO'da AIM kontrolümü geliştirmek için 1 seneden fazla uğraştım ve istediğim bir AIM kontrolünü oluşturmuştum. Sonuç olarak şu anda bu AIM kontrolüne tekrar geri dönemiyorum. Bunun etkeni sizce ne olabilir? NVIDIA ayarları. Windows ayarları. Config. Yani her şeyde aradım bulamadım. Bir bilene danışmak istedim.

Eğer oyunu uzun süreli bırakırsan veya yeni bir mouse alırsan bu aim kontrolün çok geriye düşer. Başka bir sebep göremiyorum.

Bu sana bağlı bir şey insan zamanla alışıyor bunu ayarlar yaparak oluşturamazsın maalesef.
Bunu zamanla ayarları değiştirerek oluşturmuştum güncellemeler neticesinde de kayıp etmeye başlamıştım. Zaten çok ayar denemeyi sevdiğim için ayarlara dokunmayarak sürekli oynamayla da istediğim zirveye ulaşmıştım. Ancak son güncellemeler ile yok oldum silver 1 felan yani

Bunu zamanla ayarları değiştirerek oluşturmuştum güncellemeler neticesinde de kayıp etmeye başlamıştım. Zaten çok ayar denemeyi sevdiğim için ayarlara dokunmayarak sürekli oynamayla da istediğim zirveye ulaşmıştım. Ancak son güncellemeler ile yok oldum Silver 1 falan yani

Ben oyuna il başladığımda normal oynadım sonuçta Zula'dan alışkanlığım vardı şimdi de uzun zamandır Valorant oynuyorum bir anca CS'ye geçtim hala aimim taş gibi her Mac garanti 25 30 vuruyorum ancak oyun beni düşük elo attı novaları tokatlıyorum :D.

Bunu zamanla ayarları değiştirerek oluşturmuştum güncellemeler neticesinde de kayıp etmeye başlamıştım. Zaten çok ayar denemeyi sevdiğim için ayarlara dokunmayarak sürekli oynamayla da istediğim zirveye ulaşmıştım. Ancak son güncellemeler ile yok oldum Silver 1 falan yani.

CS:GO'da 1V1 topluluk sunucuları var bunlara gir ve hassasiyeti değiştirerek en iyisini bulmaya çalış hassasiyeti düşükte tut sakın yükseğe alma gerisi oynayarak gelir zaten. Aim kontrolü tamamen kas hafızası ile alakalıdır.

Ben oyuna il başladığımda normal oynadım sonuçta Zula'dan alışkanlığım vardı şimdi de uzun zamandır Valorant oynuyorum bir anca CS'ye geçtim hala aimim taş gibi her Mac garanti 25 30 vuruyorum ancak oyun beni düşük elo attı novaları tokatlıyorum :D.

Eski novalar oyunun Global Elite'siydi şimdi ben giriyorum. 1 günde 3 rank atladım bu yüzden novalar şu anda Silver gibi bir şey, eskiden 2 sene boyunca novada kalmıştım şimdi 1 günde novayı geçiyorum.

Geri
Yukarı