CS:GO aim nasıl geliştirilir?

Godofgoofy

Picopat
Daha fazla  
CS'ye başlayalı 5-6 ay oluyor neredeyse aim botz training de Deagle'ya da başka bir silah ile kafaya çok rahat bir şekilde tek atıyorum ama aynısı rekabetçi ya da basit eğlencede olmuyor. Yani bakıyorum TikTok'ta ya da YT de Pro oyuncular yapıyor özel serverda olmamasına rağmen bir ben yapamıyorum sebebi nedir ya da ne yapmalıyım? (Bir de sv_cheats 1 kodu hile sayılıyor mu) yani hile yapmak istemiyorum da ondan.

Günde her gün 30-40 dakika boyunca ölüm maçı kasarsan aimin ister istemez ortalamanın üzerine çıkacaktır.

Zaten ortalama üzeri bir aimin varsa eline hangi silah geçerse geçsin kullanabiliyorsun.

(Bir de sv_cheats 1 kodu hile sayılıyor mu)
3. parti bir yazılım değil tabii ki. Hile sayılmıyor zaten resmi serverlarda da açılmadığı için problem yaratmıyor atölye haritalarında falan çalışıyor.
Attığınız her merminin maçta hs gitmemesinin sebebi karşınızda bot yok, düşman var. Aim alıp direkt ateş etmeden önce hafifçe düşmanın kafasına aim almayı öğrenmeniz lazım bir aksiyon anında. Bu da ilerledikçe hızlanıyor.
Yprac Training diye bir şey vardı atölyeden bulup bakmanızı öneririm. Aim, smoke, flash gibi şeyleri geliştiriyor.

İlk önce sv_cheats komudu hile sayılmıyor zaten normal maçlarda yapamazsınız 2. olarak aiminizi en güzel yolu ya sürekli ölüm maçı veya aimbotz de cok hızlı botları vurmaya çalısın bunları her gün 10 20 dk maç öncesi yaparsanız daha iyi olur.

3. parti bir yazılım değil tabii ki. Hile sayılmıyor zaten resmi serverlarda da açılmadığı için problem yaratmıyor atölye haritalarında falan çalışıyor.
Attığınız her merminin maçta hs gitmemesinin sebebi karşınızda bot yok, düşman var. Aim alıp direkt ateş etmeden önce hafifçe düşmanın kafasına aim almayı öğrenmeniz lazım bir aksiyon anında. Bu da ilerledikçe hızlanıyor.
Yprac Training diye bir şey vardı atölyeden bulup bakmanızı öneririm. Aim, smoke, flash gibi şeyleri geliştiriyor.
Reis yprac training i biliyorum ama özelleştirilmiş sunucu bulunamadı hatası veriyor dust 2 den başka 3-4 tane daha atölye haritası var hepsinde aynısını diyor eğer bilgin varsa bana da söyler misin çözümünü yoksa onun içinde ayrı konu açacağım

"aim_botz oynarsan aim'in çok gelişir" Diye bir algı var. Buna sakın kanma. aim_botz ısınmak için yapılmış bir haritadır. Aim geliştirmek için değil. Şu programı yapabilirsin; 15-20 dakika Surf, aim_botz'da 500 bot ve 40dk-2 saat arası DM. Bunu yaparsan aim'in olabilecek en iyi düzeyde olur ve bunu her gün yaparsan aim'in bayağı gelişir.

Geri
Yukarı