CS:GO aim ve spray geliştirme

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Oyunda 50 saatim var az ama gene de ak ve M4a1 -s gibi silahların spray mantığını anlamadım. Rekabetci giriyorum en fazla 3 4 kill alabiliyorum ak veya M4a1-S ile ama sg, awp, ve aug, SSG gibi silahların dürbünüyle alabiliyorum. Nasıl kendimi geliştiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayarak geliştirirsin, bu işler zaman alır. Atöyle de AIM için haritalar var onlara bakabilirsin ancak en büyük etmen oyunda ki edindiğin tecrübe bu da oynayarak gelişir.

Öneri olarak aim haritalarında zaman geçirin derim.Ve daha yeni sayılırsınız ben yaklaşık 592 saat oynamama rağmen hala iyi değilim.Tecrübe ve kendini geliştirmeye dayalı derim ben

hiç cs oynamadıysan mermi izini açmanı ve adama ateş ederken crosshaire degilde mermi yoluna odaklanman csde crosshair adamın ustunde olması bısey degıstırmez mermi izinin adama dogru gitmesi adamı oldurmene yarar duz duvara spray atsan mermı yolunu anlarsın zaten csde spray değişmez her silahın farklı bi sprayi var ama sürekli aynıdır spray kendini geliştirmek için sprayi ögren peeklemeyi ögren peekleyen rakibi vurmayı ögren diğer şeyleri zaten oynarak ister istemez ögrenirsin aldıgın fps, monıtor hz ve pingin peeklemelerde işene yarar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı