Aim geliştirme

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu aralar asla güzel oynayamıyorum. Önceden aimim iyiydi, şu an rezalet derecede. CS:GO'da önceden çoğu maç 20 kill ve üstü vururdum, şimdi zar zor 10.
CS'de keleşten nova 3'e düştüm.
Ayrıca Valorant'ı 7 Nisan'dan beri oynuyorum betada golddum, 1 hafta önce de platindim ve şu an Silver'im. 1 hafta içinde platinden Silver'e kadar düştüm.
Hayallerimde elmas olmak vardı hatta immortal ligini zorlarım diye düşünüyordum, maalesef Silver'e düştüm çok üzgünüm.
Sizce ne yapmalıyım? Valorant'ta girdiğim 10 maçın 9'u lose kalan 1 IDE taşıyorlar önceden 25 kill garanti vururdum, şimdi 8 9 kill arası hem de Silver'de 8 9 kill Gold ve platin.
Eloda 20-25 vururdum,!aimimde ciddi düşüş var. CS’de de aynısı geçerli. Çok kötüyüm bu aralar. Bir şey önerim gözünüzü seveyim :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Atölyede eğitim maplari, surf mapleri illa ki vardır. Hepsini tek tek yazmamak için şu videonun linkini bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Kötü olduğunuz vakit oynamayı bırakın. Birkaç gün veya hafta sonra aim antrenmanı yapmadan bile girseniz bazen iyi oynayıp o moralle daha da gelişiyorsunuz. Yani en azından bende öyle oluyor.

Her gün poligon da 30 dakika geçir. Ben böyle Valorant'da derecesiz tabii ki 20 kill alıyorum. Ben asla FPS oyunu oynamayan birisi olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu aralar asla güzel oynayamıyorum. Önceden aimim iyiydi, şu an rezalet derecede. CS:GO'da önceden çoğu maç 20 kill ve üstü vururdum, şimdi zar zor 10.
CS'de keleşten nova 3'e düştüm.
Ayrıca Valorant'ı 7 Nisan'dan beri oynuyorum betada golddum, 1 hafta önce de platindim ve şu an Silver'im. 1 hafta içinde platinden Silver'e kadar düştüm.
Hayallerimde elmas olmak vardı hatta immortal ligini zorlarım diye düşünüyordum, maalesef Silver'e düştüm çok üzgünüm.
Sizce ne yapmalıyım? Valorant'ta girdiğim 10 maçın 9'u lose kalan 1 IDE taşıyorlar önceden 25 kill garanti vururdum, şimdi 8 9 kill arası hem de Silver'de 8 9 kill Gold ve platin.
Eloda 20-25 vururdum! Aimimde ciddi düşüş var. CS’de de aynısı geçerli. Çok kötüyüm bu aralar. Bir şey önerim gözünüzü seveyim :(

Hocam benim VAC yemeden önce yaptığım ısınma ve aime katkısı olan hareketler parmaklarımı trigger mıdır nedir o pozisyona alıp sadece bilek ile 500 düşman öldürüp sonra internette mouse ile hızlı bir şekilde gezinirdim elimi çok hızlı hareket ettirirdim sonra maç girerdik ama VAC yedikten sonra (hile açmadan yedim linçlemeyin) 1 sene oyunu oynamadım ve tekrar başladığımda bu yaptıklarım hiç işe yaramadı. ☹

Yeni konular

Geri
Yukarı