CS:GO Ajanlar/Kapsül yatırım tavsiyesi

Ajanlar/ Berlin 2019 Parlak Kapsüller

• Oy verenlerin toplamı
    17

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Elimde uzun vadeli yatırım amaçlı aldığım 3 adet Berlin 2019 Efsaneleri Holo/Parlak kapsül+ 2 tane Berlin 2019 Geri Dönen Meydan Okuyanlar Holo/Parlak kapsül bulunmakta. Şu an tekrardan kapsüllere yatırım yapmayı düşünüyorum ama fiyatları bir hayli artmış bundan dolayı nispeten daha uygun fiyatlı olan ajanlara yönelmeyi düşünüyorum. Sizce garanti olması için kapsül almaya mı devam edeyim yoksa ajan alıp mı bekleyeyim?

Kapsüllerden beklentim büyük ondan dolayı az önce 1 adette minor parlak alımı gerçekleştirdim. Sizce ajanlarında kazandırma olasılığı var mı?

Bu arada parçalanmış ağ kasasınada bakabilirsin. Sonuçta bir operasyon. Bravo kasasıda ilk çıktığında o fiyatlardaydı şimdiki fiyatına bak. 7-8 TL iken bir adam bana atheris karşılığı 3 tane parçalanmış ağ kasası teklif etmişti atheris 30TL'ydi o zaman kabul etmedim. Şu an atheris 17 TL kasalar en son baktığımda 18-20TL arasındaydı.Tamamen Şans işi.

Kapsüllerden beklentim büyük ondan dolayı az önce 1 adette Minor Parlak alımı gerçekleştirdim. Sizce ajanlarında kazandırma olasılığı var mı?
Kumar oynamak gibi olur.
Ajanlar yaygın ve çok sayıda oldukları için ne olacağı belirsiz, ama kapsüller öyle değil. Onların belirli bir sayısı var ve tüketilebiliyorlar. Pahalanma olasılıkları ajanlara kıyasla yüzlerce kat daha fazla.

Ayrıca ajanlardan kazanacağınız birkaç lirayken, kapsülden onlarca lira kazanabilirsiniz.

Bence silah skinlerine yatırmak çok daha karlı olabilr ama siz bilirsiniz. Uzun sürede birçok değerlenecek skin var %99 olarak mümkün diyebilirim zamanında redline 30 lira iken şu anda 90 100 arası seyrediyor.

Bence silah skinlerine yatırmak çok daha karlı olabilr ama siz bilirsiniz. Uzun sürede birçok değerlenecek skin var %99 olarak mümkün diyebilirim zamanında redline 30 lira iken şu anda 90 100 arası seyrediyor.

Ona bakarsak Dragon Lore bir keresinde 3 kuruşa satılmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona bakarsak Dragon Lore bir keresinde 3 kuruşa satılmıştı.

Olabiliyor da, konunun bununla ne alakası var? Bunlar Steam pazarında olan şeyler zaten, sadece Dragon Lore'a olmuyor. Git çoğu bıçak fiyat geçmişini incele, 2 haneli, tek haneli fiyatlara satıldığını görürsün. Ben yatırım tavsiyesine örnek verdim sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı