CS:GO AK-47 Skin Önerisi

En azından bir Redline alabilirsin daha düşüğü olarak güzel bi skin yok bana göre. Bir redline ve güzel stickerlarla gayet güzel bi silah olur.

Bütçeniz nedir?
Bütçem maksimum 80 tl.
Vulkan ve Ateş Yılanı off eriyorum bitiyorum şu ikisine. :) Tabii bütçe varsa.
Ateş yılanı çok pahalı maalesef ama ben de o ayrı bişey :)
Shaderları yüksek yada çok yüksek de oynuyorsanız Sertleştirilmiş Kasa çok hoş duruyor. Çöl isyancısıda çok iyidir :=) Ben Jaguar kullanıyorum.
İlk başta jaguar düşünmüştüm sonra bütçeyi birazcık daha artırınca çöl isyancısı aklıma öte yanda vulcan da gerçekten güzel bi skin. Cevaplarınız teşekkür ederim. Çöl isyancısı almaya karar verdim. Bir de üzerine isim etiketi alacağım.

Cümlelerde eksiklikler olmuş kusura bakmayın.

Bütçem maksimum 80 tl.

Ateş yılanı çok pahalı maalesef ama ben de o ayrı bişey :)

İlk başta jaguar düşünmüştüm sonra bütçeyi birazcık daha artırınca çöl isyancısı aklıma öte yanda vulcan da gerçekten güzel bi skin. Cevaplarınız teşekkür ederim. Çöl isyancısı almaya karar verdim. Bir de üzerine isim etiketi alacağım.

Cümlelerde eksiklikler olmuş kusura bakmayın.
Nakit mi alacaksınız? Elimde statrak red line var 4 kırmızı sticker ve isim etiketli.

Steam marketten alacaksanız kesinlikle almayın. Bitskins veya opskins sitelerinden ucuza alabilirsiniz. Bynogame de Türk sitesi ve orada da bulabilirsin. Fiyatlar daha ucuz en az %10.

Yeni konular

Geri
Yukarı