CS:GO Alt+Tab veya Windows tuşuna basınca PC donuyor

mbsoneready

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. Bu sorun yaklaşık 1 hafta önce oldu ve düzelmiyor. CS:GO'yu alta almak isterken Alt+Tab veya Windows tuşunu kullanıyorum. İlk zamanlarda sorun olmamıştı ama 1 hafta önce Alt+Tab veya Windows tuşuna basınca bilgisayar tamamen donuyor ve bilgisayarı resetlemek gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyin ve bilgisayarınız mavi ekran verirse, dumpunu burda paylaşın. Vermiyorsa, driverları güncelleyin ve Kaspersky Free sürümüyle taratın. O da işe yaramassa format atmanızı tavsiye ederim.

Bekleyin ve bilgisayarınız mavi ekran verirse, dumpunu burda paylaşın. Vermiyorsa, driverları güncelleyin ve Kaspersky Free sürümüyle taratın. O da işe yaramassa format atmanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler tamirciye götürdüm tamirciden geldikten sonra artık csgo hiç açılmamaya başladı. CS:GO ' yu oynaya tıklıyorum ondan sonra hiçbir tepki vermiyor. Bunun çözümünü yazarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı