Çözüldü CS:GO AMD driver güncelleyince çözünürlük problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
AMD driverım 20.10 sürümündeydi önce 20.12 sonra bu sıkıntı oluşunca 20.11'i yükledim( önerilen sürüm). Bu arada 20.12'yi silip 20.11'i yüklerken düzelmişti ama bilgisayarı tekrar başlattığımda tekrar oluştu. Bunun için sizden yardım istiyorum. Bu arada Steam'den ekran görüntüsü alınca yine düzgün çıkıyor. Soldaki Steam'den ekran görüntüsü aldığım sağdaki telefonla çektiğim.

Dosya Ekleri

• 20201211165935_1.jpg
    20201211165935_1.jpg
    169,4 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2020-12-11 at 17.02.05.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-11 at 17.02.05.jpeg
    141,9 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Sorununuzu tam olarak anlayamadım? Problem nedir?
Daha bulanık yazılar. Çözünürlük aynı ama.
Sürücüyü elle mi sildiniz? Öyleyse bunla tekrar deneyin. Ve sürücüyü yeniden kurun.

İşe yaramadı. Muhtemelen sürücünün bir ayarıyla alakalı çünkü ilk başta yeni driverı kurduktan sonra yeniden başlatmadan önce çözülmüştü.
Çözüm: AMD Radeon ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırlayıp profil olarak oyunu seçince düzeldi.
Sürücüyü elle mi sildiniz? Öyleyse bunla tekrar deneyin. Ve sürücüyü yeniden kurun.

Sorununuzu tam olarak anlayamadım? Problem nedir?
Daha bulanık yazılar. Çözünürlük aynı ama.

İşe yaramadı. Muhtemelen sürücünün bir ayarıyla alakalı çünkü ilk başta yeni driverı kurduktan sonra yeniden başlatmadan önce çözülmüştü.
Çözüm: AMD Radeon ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırlayıp profil olarak oyunu seçince düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı