CS:GO için en iyi çözünürlük nedir?

Tetektif

Centipat
Daha fazla  
Monitörün Hzsine göre çözünürlük ayarlanıyor sanırım 165 Hz bir monitörüm var. Benim için en iyi CS:GO çözünürlüğü nedir çözünürlük az olunca adamların kafası büyüyor ve benim de tam istediğim şey bu ama 4:3 bir çözünürlüğe geçince sağ ve sol taraf siyah kalıyor ve 16:9dan başka çözünürlükte oynayamıyorum nasıl düzeltebilirim?

En iyi çözünürlük diye bir şey yok. Çoğu profesyonel oyuncu 1280x960 oynuyor ancak ben pek ısınamadım. Uzun yıllarca 4:3 oynadım, son bir haftadır ise 1920x1080 oynuyorum. Siyah barları kaldırmak için ise bu videoyu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En iyi çözünürlük diye bir şey yok. Çoğu profesyonel oyuncu 1280x960 oynuyor ancak ben pek ısınamadım. Uzun yıllarca 4:3 oynadım, son bir haftadır ise 1920x1080 oynuyorum. Siyah barları kaldırmak için ise bu videoyu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun izleyip düzelteceğim sorunu. Yeniden teşekkürler.

Ekran kartın ne?
gtx 1660 super

Monitörün hzsine göre çözünürlük ayarlanıyor sanırım 165 Hz bir monitörüm var. Benim için en iyi CS:GO çözünürlüğü nedir çözünürlük az olunca adamların kafası büyüyor ve benim de tam istediğim şey bu ama 4:3 bir çözünürlüğe geçince sağ ve sol taraf siyah kalıyor ve 16:9dan başka çözünürlükte oynayamıyorum nasıl düzeltebilirim?

Çözünürlüğü ne kadar düşürürseniz adamlar daha büyük gözükür böylece adamları daha iyi görebilirsiniz tavsiyem 16:9 en düşük çözünürlüğü olur normalde ben 4:3 oynadiğimdan 1024x768 oynuyorum.

1280x960. Yıllardır öyle oynuyorum. Çoğu e-sporcu da ya 1024x768 (Ki tavsiye etmem çok bulanık oluyor) ya da 1280x960 çözünürlükte oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı