CS:GO ani ping çıkışları

İşletim sistemi
Windows 10
Yeni internetimde ping çok fazla görünmüyor ama oyunda 60-70 bazen ise 200 bile oluyor. Bunun çözümü var mı?

csgoping.png

csgo_olamaz.png

Son düzenleyen: Moderatör:
14? Bir sorun yok hocam o zaman. Dediğim gibi yurt dışı serverlerine bağlandığınız için ani kopmalar ve ping iniş çıkışları gerçekleşir. Burda ISS'nin dediği gibi bir suçu yok. Valve'nin TR sunucularında hizmet vermesi gerekiyor.

14? Bir sorun yok hocam o zaman. Dediğim gibi yurt dışı serverlerine bağlandığınız için ani kopmalar ve ping iniş çıkışları gerçekleşir. Burda ISS'nin dediği gibi bir suçu yok. Valve'nin TR sunucularında hizmet vermesi gerekiyor.
Evet bir sıkıntı yok ama oyunun en önemli kısmı rekabetci kısmı ve bende genelde rekabetci giriyorum.VALVE'nin Turkiye'ye sunucu açacağını sanmıyorum.

Evet bir sıkıntı yok ama oyunun en önemli kısmı rekabetci kısmı ve bende genelde rekabetci giriyorum.VALVE'nin Turkiye'ye sunucu açacağını sanmıyorum.
Hocam valla sunucular yurt dışı olduğu için kopmaların ve pingin meydana gelmesi gayet doğal. Çünkü şöyle düşünün bi bursadan veri almak var bir de almanya, Amerikadan. Ping süreleri bu sebepten dolayı uzuyor. Ve verinin geldiği yol uzun olduğu için önüne çıkan bir engelde başka bir yol arayıp bulana kadar size ani çıkış ve iniş yaşatıyor. Tabi bunlar saniyelik olaylar fakat rahatsız edici şeyler.

Hocam modeminiz dual band mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı