CS:GO Ani Ping Yükselmesi

bugter

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda ping 70 iken bir anda 350 falan oluyor. Wi-Fi ile oynuyorum ama önceden böyle bir sorun yoktu. Resette attım modeme.

evde sizden başka biri var ise ve internetiniz çok da iyi değil ise biri whatsapp,'dan fotoğraf felan gönderse bile bi anda ping yükselir ve düşer başıma çok geliyor bu tip ping yükselmeleri evdeki ahali'den rica edin ben öyle yapıyorum ve onlar da anlayış gösterip internetlerini kapatıyorlar sonra da olmuyor ping artışı

Sürekli olan bir durum mu?
Kabloyla oynamanız daha stabil bir deneyim sunar bu arada, öneririm.

Sürekli olan bir durum mu?
Kabloyla oynamanız daha stabil bir deneyim sunar bu arada, öneririm.
Öyle imkanım yok maalesef. mesela şu an ev ahalisinden kimse kullanmıyor interneti yine de oluyor. Her el en az 1 kere oluyor bu. Modem de daha yeni. Geçen sene Tivibuya geçtiğimizde değişti.

Kullanımı: Tüm kutucukları işaretleyip(tavsiye edilir), "Go" butonuna basarak internet ayarlarınızı onarabilirsiniz.

Yaşadığınız sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyorsa belki işinize yarayabilir hocam.

Yaşadığın sorunu bizzat bir kaç gündür yaşıyorum. Evden biri bağlandığında, bir fotoğrafa çift tıkladığında bile oluyor bu durum. Herkesi Wi-Fi'den çıkar, modeme reset at büyük ihtimalle çözülür sorunun.
(En azından ben bu şekilde düzelttim bu akşam)

Kablo ile bağlanmadığın sürece bu sorunu yaşarsın. Multiplayer oyunlar için kablolu bağlantı şart.

Bendede aynı sıkıntı var ve kablolu kullanıyorum şu an CS GO'da var diger oyunlarda yok

Bende de böyle bir durum normalde 70-80 ping ile rahat bir şekilde oynarken bir anda 200-300 hatta bazen 1000 ping yazdığını görüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…