Çözüldü CS:GO ölüm maçının ortasında ani ping yükselmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Önceki Rocket League konumu gören illaki olmuştur. Oradaki sorun, oyunun ücretsiz olması ve oyunu çok fazla kişinin oynaması sebebiyle sunucuların yavaşlamasıydı.

Fakat bunun öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Rocket League konusunda ping maç ortasında yükselip tekrar düşüyordu. Fakat CS:GO'da öyle olmuyor. Ölüm maçı giriyorum. İlk 3-4 dakika her şey normal. 3-4 dakikadan sonra bildiğiniz ışınlanıyorum. Ping 125 civarına yükseliyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa benim internetimle alakalı bir sorun mudur?

Çözüm
Bağlantınızı kablolu yapıp deneyin derim, kablosuz bağlantı da her türlü ping / lag olabilir.
Ama sizce sebebi bir kablo olsaydı oyun başında da ping yüksek olmaz mıydı?

Kablolu dene kabloluda aynı problem oluyorsa başka bir şeyde sorun var demek ki. Superonline fiber ise ailedeki kullanım aşarı derecede fazla etkilemez diye düşünüyorum. Şahsen ben hiç görmedim pingi fiberde tavan yapanı.

Kablosuzda değerler stabil olmayabiliyor.
Tamam o zaman. Elimde bir ethernet kablosu şu an için bulunmuyor. Yakın zamanda bir tane alıp denerim.
Kablolu dene kabloluda aynı problem oluyorsa başka bir şeyde sorun var demek ki. Superonline fiber ise ailedeki kullanım aşarı derecede fazla etkilemez diye düşünüyorum. Şahsen ben hiç görmedim pingi fiberde tavan yapanı.
Fiber değil hocam.

Önceki Rocket League konumu gören illaki olmuştur. Oradaki sorun, oyunun ücretsiz olması ve oyunu çok fazla kişinin oynaması sebebiyle sunucuların yavaşlamasıydı.

Fakat bunun öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Rocket League konusunda ping maç ortasında yükselip tekrar düşüyordu. Fakat CS:GO'da öyle olmuyor. Ölüm maçı giriyorum. İlk 3-4 dakika her şey normal. 3-4 dakikadan sonra bildiğiniz ışınlanıyorum. Ping 125 civarına yükseliyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa benim internetimle alakalı bir sorun mudur?
ölüm maçlarında ping olması gayet normal bazen çin servarlarına attığı için ping ,var değerleri çok yükseğe çıkabiliyor ama bu ping sorunu bütün oyun modlarında varsa anormal bir şey vardır arka planda bir şey güncelleniyor olabilir (windows update vs.) kontrol etmeni öneriyorum

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı