CS:GO antwerp öğeleri 2022 indirimde

Ben hala anlam veremiyorum bu indirimlere. Bütün herkes indirimli kapsül alınca mantıken içinden çıkanların da değeri düşüyor. Geri değer kazanacağını da sanmıyorum kolay kolay. Bence rahat bir yıl geçmesi lazım.

3 ay içinde değerlenmesi değil de düşmemesi için dua etmek gerekiyor 😂 Bence bu kapsülün değerlenmesi için en az 6-9 ay geçmesi gerekiyor, millet indirim bittiği zaman yoğun satış yapacak gibi gözüküyor. En mantıklı yatırım bana kalırsa pazardan ucuz kırmızı skinleri toplamak.
Hehehe doğru değerlenmesi değil, düşmemesi evet mantıklı. :) 6 ay sonra yeni kapsüller gelicek, bir de operasyon gelirse tamamdır RMR v.2 olur bu kapsüller. 😅

Yatırım için bence yeni operasyonu beklemek gerek gibi. :)

Hocam 7 farklı kapsülü topladığımız da 2milyona yakın pazarda. Sadece efsaneler kapsülü 600.000 adet şu an. Peki sizler bu kapsüllerin 3 ay içerisinde değerleneceğini düşünüyor musunuz? :) Ben yatırım için almadım şahsen, öğlesine aldım toplam 50 adet kadar.
50 adet iyiymiş, çok yatırım yapmamanız iyi olmuş.
Hehehe doğru değerlenmesi değil, düşmemesi evet mantıklı. :) 6 ay sonra yeni kapsüller gelicek, bir de operasyon gelirse tamamdır RMR v.2 olur bu kapsüller. 😅

Yatırım için bence yeni operasyonu beklemek gerek gibi. :)
Millet artık yamyam olmuş, eskiden yatırımı az kişi yapardı artık çoğu kişi diyor bu kapsülleri alayım artınca satarım diye. Ülkedeki stokçuluk Steam'e de yansıdı 😂

50 adet iyiymiş, çok yatırım yapmamanız iyi olmuş.

Millet artık yamyam olmuş, eskiden yatırımı az kişi yapardı artık çoğu kişi diyor bu kapsülleri alayım artınca satarım diye. Ülkedeki stokçuluk Steam'e de yansıdı 😂
Stockholm kapsüllerinden sonra kâr ettireceğine pek inanamadım bu kapsüllerin, ne ola ne olmaya kenarda dursun diye aldım. Hocam ben kuruş-kuruş kazanan birisiyim aslında ama 4Liralık eşyayı 2 kuruş kar için alanları anlamıyorum bir türlü, kuruş kar için onlarca öğe var iken neden kapsül? 😅

Pandemi ile birlikte operasyon da kâr var diye bir çok kişi operasyon yaptı, sonra kapsüller kâr ettiriyor diye millet kapsül aldı. Bakalım şimdi ne olacak bu yamyamların hali. :D

Stockholm kapsüllerinden sonra kâr ettireceğine pek inanamadım bu kapsüllerin, ne ola ne olmaya kenarda dursun diye aldım. Hocam ben kuruş-kuruş kazanan birisiyim aslında ama 4Liralık eşyayı 2 kuruş kar için alanları anlamıyorum bir türlü, kuruş kar için onlarca öğe var iken neden kapsül? 😅

Pandemi ile birlikte operasyon da kâr var diye bir çok kişi operasyon yaptı, sonra kapsüller kâr ettiriyor diye millet kapsül aldı. Bakalım şimdi ne olacak bu yamyamların hali. :D
Millet mesela 2 kuruş kar ediyor diyelim kapsül başına, basıyor parayı alıyor 500 adet, 10 TL kar ediyor; sonra pazardan satıp Steam'den bir daha aldığı için üstüne Steam puanı geliyor. Operasyondan sonra kapsül daha da bir şey kalmadı gibime geliyor 😂

RMR olayından sonra kasaya yatırım yapıldı. Kapsüllerin fiyatı uçtu. Şimdi kapsül yatırımı yapıldı ama sonu RMR olacak. Kasa stoklayanlara bol kazançlar. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı