CS:GO Ara Sıra Ekran Kararması

karenza48

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle sorunum siyah ekran hatası değildir bu olay. Oyun arasında 30-40 saniyede bir ekranım 1-2 saniyeliğine kararıyor, yani ekran simsiyah oluyor. Kararma sadece CS:GO'da oluyor, diğer oyunlarda hiçbir sorun yok. Oyunun dosyalarını doğruladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartınız güncel değilse güncellemeleri yapınız.o da olmadı yönetici olarak çalıştırmayı deneyiniz.o da olmadı uyumluluk ayarlarını kontrol ediniz.Hiçbirinde sonuç alamazsanız ;
Steamde cs:go üzerine gelip sağ tıklayıp özellikler diyin.Çalıştırma seçeneklerini ayarlaya basın.çıkan yere -w 1024 -h768 yazın
çözüm olmazsa oyunu silip baştan yüklemenizi önereceğim

Öncelikle cevapların için teşşekkür ederim , konuyu yazdıktan sonra birşey dikkatimi çekti kararma sadece 1024x760 çözünürlüğünde oluyor farklı çözünürlüğe aldığım vakit herhangi bir sorun olmuyor. Cevaplarınızın hepsini daha önceden yaptım oyunu sildim , uyumluluk falan işe yaramadı. Bende çözüm olrak farklı bir çözünürlükte oynama kararı aldım yinede aklına çözüm geliyorsa yazmayı unutma

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı