CS:GO arkadaşı arayışı

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Enteresan bir konu ama bu siteyi beğeniyorum, yorum yapanları da. O yüzden bir sorayım dedim. CS'de arkadaş arıyorum 24-25 yaş üstü. Çoluk çocukla rekabetçi girmek istemiyorum açıkçası. Benim yaşıtımda az arkadaşım var, denk gelemiyoruz. Takımca oynayamayanı da var. Var mı böyle ekleşip denk geldikçe gireceğim arkadaşlar? Veya grup tarzı?

Rütben nedir, kaç saat tecrüben var, faceit seviyen nedir? Bunları cevaplandırırsan eğer benim içinde uygunsa geri dönüş sağlarım.

Rütben nedir, kaç saat tecrüben var, Faceit seviyen nedir? Bunları cevaplandırırsan eğer benim içinde uygunsa geri dönüş sağlarım.

CS geçmişim yıllardır var. CS:GO ise bir senedir düzenli. 1 sene önce sistem topladım. Rekabetçi maç ise 5 6 aydır düzenli oynuyorum. Rütbem nove 3'ten 1E düştü. Hileli kişilerle oynamışım. Ultra iyi oynamıyorum. Ama genellemenin üstündeyimdir. Maksimum 45 vurmuşluğum var. Ortalama 20 30 arası.

Son düzenleme:
Ben de arıyorum. Akşamları kafa dağıtmak amacıyla oyun gireceğim birilerini. Nova3 seçkin hesaba sahibim. Mümkünse 20 yaş üzeri arkadaşlar ile oynayabiliriz.

Geri
Yukarı