CS:GO artık 21 levele gelenler Prime hesabı alabiliyor mu?

Orvenervel8641

Hectopat
Daha fazla  
Dün CS:GO'ya başlamaya karar verip yüklemiştim ve gece bir nevi Prime hesabı olmayanlara ranked yok tarzı bir güncelleme yayınladı. Şansıma da benim oyuna başladığım gün. Eskiden 21 levele gelince Prime hesap ya da seçkin hesap alabiliyorduk. Şimdi 21 levele gelirsem yeni hesabımla ranked girebilecek miyim? Yani rankım belli olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün CS:GO'ya başlamaya karar verip yüklemiştim ve gece bir nevi Prime hesabı olmayanlara ranked yok tarzı bir güncelleme yayınladı. Şansıma da benim oyuna başladığım gün. Eskiden 21 levele gelince Prime hesap ya da seçkin hesap alabiliyorduk. Şimdi 21 levele gelirsem yeni hesabımla ranked girebilecek miyim? Yani rankım belli olacak mı?
Artık para vermeden Prime alamıyorsunuz. Ancak eskiden rütbe 21 olduysanız Prime sizde kalıyor.

XP yoksa level de yok. Geçmiş olsun.

Ücretsiz prime alınmıyor, sadece oyunu oynayabiliyorlar artık.
Dereceli giremiyorlar, XP ve Drop alamıyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı