CS:GO avatarları kapatmak FPS artırır mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aklıma geldi de: Hani bazı insanlar oyun içi saniyenin falan yanında hayatta kalan insanların avatarlarını koyarken bazıları ise sadece kişi sayısına çevirmiş o ekranı. O avatarları kapatırsak FPS artar mı acaba? Biraz saçma soru oldu biliyorum ama ppleri yüklerken kasma yapıyordur belki o yüzden sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aklıma geldi de: Hani bazı insanlar oyun içi saniyenin falan yanında hayatta kalan insanların avatarlarını koyarken bazıları ise sadece kişi sayısına çevirmiş o ekranı. O avatarları kapatırsak FPS artar mı acaba? Biraz saçma soru oldu biliyorum ama ppleri yüklerken kasma yapıyordur belki o yüzden sordum.

Wallpaper siyah yapmak bunları kapatmak falan FPS belirlemez.

Killjoy'un bir sözü vardır.

@Çağdaş Işık bende de tam tersi oluyor. Örneğin takımdaki insanların kim olduğunu bilip ona göre oynuyorum genel olarak veya karşıdaki kişilerde kim hayattaysa bazen yine onun oynayış tarzını tahmin edip oynuyorum.

CS:GO'da oyunun görüntüsünü etki edecek şeylerin ayarını düşürdüğün zaman FPS artışı olur. Ne kadarlık bir FPS artışı olacağını bilemiyorum ama görüntüye etki eden şeylerin ayarını düşürdüğün zaman FPS artışı olarak geri döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı