CS:GO AWP dürbünü yürürken neden bulanıklaşıyor?

34Fatih34

Yoctopat
CS 1.6'da en iyi kullandığım silah AWP'di. CS:GO'ya da dün başladım ve dünden beri bütün silahları kullandım ve burada da en iyi AWP kullandım şimdiye kadar.
Lakin AWP'yi alıyorum elime ve dürbün açık yürürken dürbün bulanıklaşıyor ve vurmak çok zor hale geliyor, mecbur durmak zorunda kalıyorum. CS 1.6'da böyle birşey yoktu.

Acaba neden AWP dürbününü bu şekilde yapmışlar? Siz zorlanmıyor musunuz yürürken dürbün böyle bulanıklaşınca?

oyunu gerçek hayata benzetmeye çalışmışlar biraz

Acaba neden AWP dürbününü bu şekilde yapmışlar? Siz zorlanmıyor musunuz yürürken dürbün böyle bulanıklaşınca?
Yürürken zaten mermi isabetli gitmez. Hani çok ama çok şanslı olmanız lazım.
Ayrıca onu kapatma yolu vardı. Mesela bende kapalı bende bulanıklaşmıyor.

Oyunu olabildiğince gerçekçi yapmaya çalışmışlar. Haliyle 90'larda çıkan oyunla 2010'larda çıkan oyunu karşılaştıramazsınız.

CS 1.6'da en iyi kullandığım silah AWP'di. CS:GO'ya da dün başladım ve dünden beri bütün silahları kullandım ve burada da en iyi AWP kullandım şimdiye kadar.
Lakin AWP'yi alıyorum elime ve dürbün açık yürürken dürbün bulanıklaşıyor ve vurmak çok zor hale geliyor, mecbur durmak zorunda kalıyorum. CS 1.6'da böyle bir şey yoktu.

Dürbünün düzgün çalışmadığı ve merminin düz gitmeyeceğini anlatmak için bulanıklaşıyor. CTRL basarak yürürseniz hem merminiz düz gider hem de bulanıklaşma en aza iner.

Zaten AWP, AK-47, M4 gibi silahlarla koşarak vurmak imkansıza yakın, durup sıkmanız gerekiyor. Bu da oyunun biraz daha zor ve gerçekçi olmasını sağlıyor. Koşarak vurmak istiyorsanız Valorant önerebilirim.

Tamam anladım teşekkürler. Artık CS:GO dışında bu tarzda oyun aramam sanırım. Senelerdir boş yere 1.6 oynamışım, CS:GO çok daha gerçekçi ve iyi. FPS'lerim 150-200 dolanıyor, ortalama 200. CS2'de umarım fazla azalmaz.

Grafikleri ayarlayana, en iyi CFG'yi bulana kadar rekabetçi girmeyeceğim. Şimdilik resmi sunucuda Dust 2 basit eğlence oynuyorum. Oyun rekabetçi değil ama herkes gayet ciddi oynuyor. Trolleri ve çok kötü oynayanları oylamayla attırmaya çalışıyorlar. Çok iyi oyun.

Dün hatta yabancı çok güzel bir kız vardı, sesi de çok tatlıydı. Keşke yine karşılaşsak, şimdilik benden iyi oynuyor ama oyuna alışayım geçerim onu inşallah :d

Yeni konular

Geri
Yukarı