CS:GO AWP için en iyi mapler

Dini inancın kimsenin umrunda değil. "God", "godness" kelimelerini Avrupalılar sıklıkla kullanıyor. Bizde de "Allah olmak" "ilah olmak" gibi iğrenç deyimler türedi birden. Eğer sen birinin dini inancı ile ilgili bir deyim kullanırsan tepki alırsın. Yani Hindistanlı birine "inek gibi ders çalışıyor" dersen yine aynı tepkiyi alırsın. Sana anlatmaya çalıştığımız şey bu.
Tamam anladık zaten. Pişmanım diyoruz. Kör müsün?

"AWP bu haritada oynanır, bu haritada kötü olur" demek mantıksız. Çünkü CS'deki awp aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Hemen pick atıp geri çekilebiliyorsunuz vs. Bir de çoğu kişi Tanrı gibi AWP oynuyorum demene takılmış. Söylediğin kelime o kadar uygun değil de arkadaşlar biraz fazla linçlemiş seni. Arada "Tanrı AWP mi kullanıyormuş" falan gördüm bir de :D. Sen de gitmişsin Tanrı'nın bizim kabul ettiğimiz gibi olması imkansız falan demişsin :D.

"AWP bu haritada oynanır, bu haritada kötü olur" demek mantıksız. Çünkü CS'deki awp aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Hemen pick atıp geri çekilebiliyorsunuz vs. Bir de çoğu kişi Tanrı gibi AWP oynuyorum demene takılmış. Söylediğin kelime o kadar uygun değil de arkadaşlar biraz fazla linçlemiş seni. Arada "Tanrı AWP mi kullanıyormuş" falan gördüm bir de :D. Sen de gitmişsin Tanrı'nın bizim kabul ettiğimiz gibi olması imkansız falan demişsin :D.
Sınırsız güç sahibi olmasına inanamıyordum. Bak din gerçekten mantık değil iman işi. :D şuan inanıyorum.

Geri
Yukarı